О внесении изменения в решение акима города Аксу от 19 июня 2024 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 5 июля 2024 года № 6. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 17 февраля 2025 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 17.02.2025 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким города Аксу РЕШИЛ:
1. В решение акима города Аксу от 19 июня 2024 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" внести следующее изменение:
пункт 1 решения изложить в новой редакции:
В Решение акима города Аксу "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" 1 пункте:
"1). Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Аксу."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов

Ақсу қаласы әкімінің 2024 жылғы 19 маусымдағы "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" №5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 6 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 17 ақпандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 17.02.2025 № 4 (алғашқы ресми жарияланған кейін он жұмыс күні өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ақсу қаласының әкімі, ШЕШТІ:
1. Ақсу қаласы әкімінің 2024 жылғы 19 маусымдағы "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 5 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын :
"1) Ақсу қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дүйсенбинов