О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2025 - 2027 годы
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2024 года № 214/26
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 14 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 802 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 120 577 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 901 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 15 324 тысяч тенге;
2) затраты – 136 802 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 398 501 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 172 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 87 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 377 242 тысяч тенге;
2) затраты – 398 501 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 244 816 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 093 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;

2025 - 2027 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 214/26 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2- тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 802 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 120 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 901 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 15 324 мың теңге;
2) шығындар – 136 802 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 398 501 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 87 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 377 242 мың теңге;
2) шығындар – 398 501 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
3. 2025 – 2027 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 244 816 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

Железнодорожный сельский округ – 69 702 тысячи тенге;
Қояндинский сельский округ – 71 236 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 47 347 тысячи тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – равно нулю;
Экибастузский сельский округ – 81 595 тысяч тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 31 936 тысяч тенге;
село Шиқылдақ – 59 288 тысяч тенге.
13. Учесть в бюджете сельских округов, сел и поселков на 2025 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 34.

Теміржол ауылдық округі – 69 702 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 71 236 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 47 347 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – нөлге тең;
Екібастұз ауылдық округі – 81 595 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 31 936 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 59 288 мың теңге.
13. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің, ауылдардың және поселкелердің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер 34-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 34
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 27 декабря 2024 года
№ 214/26
Целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов на 2025 год
п/п
Назначение целевых трансфертов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего целевых трансфертов:
1 513 099
в том числе:
1
Целевые текущие трансферты
1 513 099
1.1
Бюджету поселка Солнечный:
1328
услуги по подключению, предоставлению доступа и технической поддержки ИС "Единая кадровая служба" домов культуры поселка Солнечный
1169
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
159
1.2
Бюджету поселка Шидерты:
229 495
благоустройство центрального парка
214 098
услуги охраны объекта АП-162/10
7 500
разработка проекта расчета норм образования и накопления коммунальных отходов, а также расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку и захоронения ТБО
5 000
проведение оценки комплекса здания учреждения АП-162/10 в поселке Шидерты
1 575
услуги по подключению, предоставлению доступа и технической поддержки ИС "Единая кадровая служба" домов культуры поселка Шидерты
1 169
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
153
1.3
Бюджету Аккольскому сельскому округу:
177 449
капитальный ремонт 4-х дорог села Акколь Аккольского сельского округа
169 887
текущий ремонт столовой села Акколь Аккольского сельского округа
7 550
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12
1.4
Бюджету Байетскому сельскому округу:
48
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
48
1.5
Бюджету Железнодорожному сельскому округу:
801 561
проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог села Кудайколь Железнодорожного сельского округа
801 513
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
48
1.6
Бюджету Қояндинскому сельскому округу:
134 263
средний ремонт внутрипоселковой дороги с.Қоянды ул.Центральная (1,5 км)

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы
№ 214/26 шешіміне
34-қосымша
2025 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, нысаналы трансферттер
Р/с
Нысаналы трансферттердің мақсаты
Сомасы
(мың теңге)
1
2
3
Нысаналы трансферттер барлығы:
1 513 099
соның ішінде:
1
Нысаналы ағымдағы трансферттер
1 513 099
Солнечный кентінің бюджетіне:
1328
Солнечный кентіндегі мәдениет ошақтарының "Бірыңғай кадр қызметі" АЖ қосу, қолжетімділік және техникалық қолдау көрсету қызметтері
1169
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
159
1.2
Шідерті кентінің бюджетіне:
229 495
орталық саябақты абаттандыру
214 098
нысанның күзет қызметі АП-162/10
7 500
коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталуының нормативтерін есептеу, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау және орналастыру бойынша халыққа тарифтерді есептеу жобасын әзірлеу
5 000
Шідерті кентіндегі АП-162/10 мекемесінің құрылыс кешеніне бағалау жүргізу
1 575
Шідерті кентіндегі мәдениет ошақтарының "Бірыңғай кадр қызметі" АЖ қосу, қолжетімділік және техникалық қолдау көрсету қызметтері
1 169
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
153
1.3
Ақкөл ауылдық округінің бюджетіне:
177 449
Ақкөл ауылдық округі Ақкөл ауылының 4 жолына күрделі жөндеу жұмыстары жүргізілді
169 887
Ақкөл ауылдық округі Ақкөл ауылындағы асхананы ағымдағы жөндеу
7 550
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
12
1.4
Бәйет ауылдық округінің бюджетіне:
48
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
48
1.5
Теміржол ауылдық округінің бюджетіне
801 561
Теміржол ауылдық округі Құдайкөл ауылының автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу
801 513
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
48
1.6
Қоянды ауылдық округінің бюджетіне:
134 263
Қоянды ауылы Центральная көшесі (1,5 км) кентішілік жолын орташа жөндеу

74 709
средний ремонт внутрипоселковой дороги с.Қоянды ул.Шанырак (0,8 км)
35 679
установка детской игровой площадки в селе Курылысшы Кояндинского сельского округа
18 638
уличное освещение в селе Курылысшы Кояндинского сельского округа
5 000
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
237
1.7
Бюджету Сарыкамысскому сельскому округу:
14
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
14
1.8
Бюджету Торт-Кудуксому сельскому округу:
50 429
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
129
проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог
50 300
1.9
Бюджету Экибастузскому сельскому округу:
118 392
средний ремонт внутрипоселковых дорог села Тортуй Экибастузского сельского округа
118 392
1.10
Бюджету села имени академика Алькея Маргулана:
120
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
120

74 709
Қоянды ауылы, Шаңырақ көшесі, кентішілік жолды орташа жөндеу (0,8 км)
35 679
Қоянды ауылдық округінің Құрылысшы ауылында балалар ойын алаңын орнату
18 638
Қоянды ауылдық округінің Құрылысшы ауылындағы көшені жарықтандыру
5 000
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
237
1.7
Сарықамыс ауылдық округінің бюджетіне:
14
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
14
1.8
Төрт-Құдық ауылдық округінің бюджетіне:
50 429
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
129
автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу
50 300
1.9
Екібастұз ауылдық округінің бюджетіне:
118 392
Екібастұз ауылдық округі Төртүй ауылының ауылішілік жолдарын орташа жөндеу
118 392
1.10
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы бюджетіне:
120
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
120