О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2023года № 101/13 "О бюджете Караобинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2024 года № 158/25
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Караобинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 101/13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 80905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5835 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 74955 тысяч тенге;
2) затраты – 81155 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 250 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 250 тыс.тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 101/13 "2024-2026 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 158/25 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЛДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 101/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 80905 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5835 мың теңге;
салық емес түсімдер - 115 мың теңге;
трансферттер түсімі - 74955 мың теңге;
2) шығындар - 81155 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -250 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 250 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.