О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 173/28
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 71162 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -5357 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 65805 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 173/28 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 71162 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5357 мың теңге;
трансферттер түсімі - 65805 мың теңге;