О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 101/13 "О бюджете поселка Майкаин на 2024-2026 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 5 декабря 2024 года № 218/26
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 101/13 "О бюджете поселка Майкаин на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Майкаин на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 690393,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 126131,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2063,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 174,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 562024,6 тысяч тенге;
2) затраты – 703195,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета–-12802,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –12802,0 тысяч тенге".
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Майқайың кентінің бюджеті туралы" № 101/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 желтоқсандағы № 218/26 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Майқайың кентінің бюджеті туралы" № 101/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Майқайың кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 690393,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 126131,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2063,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 174,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 562024,6 мың теңге;
2) шығындар – 703195,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12802,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12802,0 мың теңге".
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1 -қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.