О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата "О бюджете Кундыкольского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 5 декабря 2024 года № 225/26
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата 26 декабря 2023 года № 108/13 "О бюджете Кундыкольского сельского округа на 2024-2026 годы в следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции :
"1. Утвердить бюджет Кундыкольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 233824,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2360,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 231464,0 тысяч тенге;
2) затраты 233824 ,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета–равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Баянауыл аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 108/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 желтоқсандағы № 225/26 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 108/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 233824,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 231464,0 мың теңге;
2) шығындар – 233824,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең";
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
от "05" декабря 2024 года
№ 225/26
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от "26" декабря 2023 года
№ 108/13
Бюджет Кундыкольского сельского округа на 2024 года
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
3
4
5
1. Доходы
233824,0
1
Налоговые поступления

2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
"05" желтоқсандағы
№ 225/26 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
6 желтоқсандағы
№ 108/13 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мыңтеңге)
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер
233824,0
1
Салықтық түсімдер