О внесении изменений в решение № 96/12 "О бюджете Баянаульского района на 2024-2026 годы" Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2023 года
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 236/27
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. О внесении изменений в решение № 96/12" о бюджете Баянаульского района на 2024-2026 годы" Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2023 года.
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакций:
"1. Утвердить Баянаульский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложении 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –9731512,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2855440,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 81875,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9138,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6785058,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9878736,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –139147,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 239980,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 100833,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета– -286370,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 286370,2 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 96/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 236/27 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 96/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшасына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9731512,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2855440,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81875,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9138,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6785058,0 мың теңге;
2) шығындар – 9878736,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 139147,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 239980,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 100833,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -286370,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 286370,2 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.