О бюджете Куркелинского сельского округа на 2025 - 2027 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 260/28.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Куркелинского сельского округа на 2025 - 2027 годы соглано приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 44349,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4751,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39598,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47449,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

2025 - 2027 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 260/28 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға өзгерістермен келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44349,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4751,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39598,0 мың теңге;
2) шығындар – 47449,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета - -3100,0 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3100,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 17.04.2025 № 297/32 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель сессии Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 30 декабря 2024 г.
№ 260/28
Бюджет Куркелинского сельского округа на 2025 год
(с изменениями)

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3100,0 мың теңге
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3100,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 17.04.2025 № 297/32 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы № 260/28
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)