"О бюджете Кундыкольского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 261/28.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кундыкольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 42278,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4525,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 37753,0 тысяч тенге;
2) затраты 43279,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

"2025 - 2027 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы"
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 261/28 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7тармағына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-косымшаларға сәйкес соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42278,0 мың тенге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4525,0 мың тенге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 37753,0 мың теңге;
2) шығындар – 43279,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета– - 1001,1 тысячи тенге;
6) ффинансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1001,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 17.04.2025 № 298/32 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель сессии Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 30 декабря 2024г.
№ 261/28
Бюджет Кундыкольского сельского округа на 2025 года
(с изменениями)

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1001,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1001,1 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 17.04.2025 № 298/32 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы № 261/28
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)