О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 82/8 "О Железинском районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 15 ноября 2024 года № 142/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О Железинском районном бюджете на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 82/8(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 190705) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Железинский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5209675тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1723081 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 26882 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 163901 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3295811 тысяч тенге;
2) затраты – 5737184 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50023 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 88608 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38585 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20852 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 20852тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 598384 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 598384тысячи тенге.";
2) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2024 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
184193 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
445655 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта и содержания дорог и улиц населенных пунктов;
103118 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и санитарии населенных пунктов;
31030 тысяч тенге – на проведение мероприятий по освещению населенных пунктов;
8794 тысячи тенге – на ремонт и установку спортивных сооружений;
1608 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
961 тысяча тенге – на капитальные расходы государственного органа.";

Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/8 "2024-2026 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 қарашадағы № 142/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/8"2024-2026 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде№ 190705болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5209675 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1723081 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26882 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 163901 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3295811 мың теңге;
2) шығындар – 5737184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50023 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 88608 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38585 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20852 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 20852 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 598384 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 598384 мың теңге.";
2) 6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай мөлшерде ескерілсін:
184193 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
445655 мың теңге – елді мекендерің жолдар мен көшелерін орташа жөндеуге және күтіп ұстауға;
103118 мың теңге – елді мекендерде аббаттандыру және санитария жөніндегі іс-шаралар өткізуге;
31030 мың теңге – елді мекендерді жарықтандыру жөніндегі іс-шараларды өткізуге;
8794 мың теңге – спорт нысандарын жөндеуге және орнатуға;
1608 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттырың, мемлекеттік қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
961 мың теңге – мемлекеттік органның күрделі шығыстарына арналған.";