О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 48-14-8 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2024 – 2026 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 6 марта 2024 года № 69-19-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 48-14-8 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2024 – 2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 87571 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23963 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 63608 тысяч тенге;
2) затраты – 88416 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -845 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 845 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9478 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30307 тысяч тенге;
2) затраты – 41059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1274 тысячи тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1274 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 60262 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9827 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50435 тысяч тенге;
2) затраты – 63202 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2940 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2024–2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 48-14-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 69-19-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 48-14-8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) осы шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87571 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 23963 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 63608 мың теңге;
2) шығындар – 88416 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -845 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 845 мың теңге.";
2) осы шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39785 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 9478 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 30307 мың теңге;
2) шығындар – 41059 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1274 мың теңге
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1274 мың теңге.";
3) осы шешімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –60262 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 9827 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 50435 мың теңге;
2) шығындар – 63202 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2940 мың теңге.";
4) осы шешімнің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 86020 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –3481 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 82539 тысяч тенге;
2) затраты – 86039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2024–2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 347821 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62809 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 285012 тысяч тенге;
2) затраты – 355752 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7931 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7931 тысяча тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том
числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41466 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39196 тысяч тенге;
2) затраты – 41822 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 37469 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27254 тысячи тенге;
2) затраты – 37911 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 442 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 тысячи тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 112970 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7315 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105655 тысяч тенге;

1) кірістер – 86020 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 3481 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82539 мың теңге;
2) шығындар – 86039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 мың теңге.";
5) осы шешімнің 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 347821 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 62809 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 285012 мың теңге;
2) шығындар – 355752 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7931 мың теңге.";
6) осы шешімнің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41466 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 2270 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 39196 мың теңге;
2) шығындар – 41822 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге.";
7) осы шешімнің 7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37469 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 10215 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 27254 мың теңге;
2) шығындар – 37911 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 мың теңге.";
8) осы шешімнің 8- тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2024-2026 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112970 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 7315 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 105655 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 225 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 225 тысяч тенге.";
13) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
от 6 марта 2024 года
№ 69-19-8
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 225 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 225 мың теңге.";
13) осы шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов
Ертіс аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
6 наурыздағы № 69-19-8
шешіміне 1-қосымша
Ертіс аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 желтоқсандағы