О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 48-14-8 "О бюджете сҰл и сельских округов Иртышского района на 2024 – 2026 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29 ноября 2024 года № 97-27-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 48-14-8 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2024 – 2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 85078 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16040 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69038 тысяч тенге;
2) затраты – 87681 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2603 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2603 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44008 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13953 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30017 тысяч тенге;
2) затраты – 45340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1332 тысячи тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1332 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 51336 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8561 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 42775 тысяч тенге;
2) затраты – 54276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2940 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2024–2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 48-14-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 97-27-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 48-14-8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) осы шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85078 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 16040 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 69038 мың теңге;
2) шығындар – 87681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2603 мың теңге.";
2) осы шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44008 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 13953 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 30017 мың теңге;
2) шығындар – 45340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1332 мың теңге
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1332 мың теңге.";
3) осы шешімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51336 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 8561 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 42775 мың теңге;
2) шығындар – 54276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2940 мың теңге.";
4) осы шешімнің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 86670 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3890 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 241 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 82539 тысяч тенге;
2) затраты – 86689 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2024–2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 354014 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 81013 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 273001 тысяча тенге;
2) затраты – 361945 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7931 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7931 тысяча тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39534 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2622 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 36912 тысяч тенге;
2) затраты – 39890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 тысяча тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 36356 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10680 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25676 тысяч тенге;
2) затраты – 36798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 442 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 тысячи тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер – 86670 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 3890 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 241 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82539 мың теңге;
2) шығындар – 86689 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 мың теңге.";
5) осы шешімнің 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 354014 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 81013 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 273001 мың теңге;
2) шығындар – 361945 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7931 мың теңге.";
6) осы шешімнің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39534 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 2622 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 36912 мың теңге;
2) шығындар – 39890 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге.";
7) осы шешімнің 7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36356 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 10680 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 25676 мың теңге;
2) шығындар – 36798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 мың теңге.";
8) осы шешімнің 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 148058 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1629 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 146429 тысяч тенге;
2) затраты – 148283 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 225 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 225 тысяча тенге.";
13) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.

1) кірістер – 148058 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1629 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 146429 мың теңге;
2) шығындар – 148283 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 225 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 225 мың теңге.";
13) осы шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.