Тереңкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" №1/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 1/16 шешімі
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/11 шешіміне (Нормативтик құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 190335 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1,2,3- қосымшалаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 042 920 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 648 169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 577 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 922 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 350 252 мың теңге;
2) шығындар – 5 154 596 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 87 341 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 147 680 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 339 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -199 017 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 199 017 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 3 -тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі 505 601 мың теңге жалпы сомасында көзделсін:
Байқоныс ауылдық округі 38 404 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 34 583 мың теңге;
Жаңабет ауылдық округі 33 378 мың теңге;
Алтай ауылдық округі 28 842 мың теңге;
Әулиеағаш ауылдық округі 43 625 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 41 586 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 34 306 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 32 021 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 28 810 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 87 983 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 68 470 мың теңге;
Томарлы ауылдық округі 33 593 мың теңге.
көрсетілген шешімшің 4-тармағы жаңа редақцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы орган резерві 33 853 мың теңге сомасында бекітілсін.
"5. 2024 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
237 856 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 21 декабря 2023 года № 1/11 "О бюджете района Тереңкөл на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 26 марта 2024 года № 1/16
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете района Тереңкөл на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года № 1/11 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 190335), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 042 920 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 648 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 577 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 922 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 350 252 тысячи тенге;
2) затраты – 5 154 596 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 87 341 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 147 680 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 339 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -199 017 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199 017 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 505 601 тысяча тенге:
Байконысский сельский округ 38 404 тысячи тенге;
Береговой сельский округ 34 583 тысячи тенге;
сельский округ Жаңабет 33 378 тысяч тенге;
сельский округ Алтай 28 842 тысячи тенге;
сельский округ Әулиеағаш 43 625 тысяч тенге;
Жанакурлысский сельский округ 41 586 тысяч тенге;
Ивановский сельский округ 34 306 тысяч тенге;
Калиновский сельский округ 32 021 тысяча тенге;
Октябрьский сельский округ 28 810 тысяч тенге;
Песчанский сельский округ 87 983 тысячи тенге;
Теренкольский сельский округ 68 470 тысяч тенге;
сельский округ Томарлы 33 593 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить на 2024 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 33 853 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2024 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
237 856 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";

569 915 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына, көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
10 556 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
11 768 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
1 234 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
2 675 мың теңге қазыналық кәсіпорындардың ағымдағы шығыстарына;
199 мың тенге қазыналық кәсіпорындарының күрделі шығыстарына;
50 мың теңге мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
2 000 мың теңге ауылдық елді мекендерді санитарлық қамтамассыз еті үшін;
30 797 мың теңге ауылдық елді мекендерді абаттандыру жұмыстарын жүргізу;
2 000 мың теңге ауылдық елді мекендердің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамассыз етуге;
Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.

569 915 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог, улиц населенных пунктов;
10 556 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
11 768 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
1 234 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
2 675 тысяч тенге – на текущие расходы казенных предприятий;
199 тысяч тенге – на капитальные расходы казенных предприятий;
50 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
2 000 тысяч тенге – на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов;
30 797 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
2 000 тысяч тенге – на обеспечения функционирования автомобильных дорог сельских населенных пунктов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.