Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 қарашадағы № 116/24 шешімі
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58/15 шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тізімінде № 190973 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 183208 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20194 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163014 мың теңге;
2) шығындар – 183775 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -567 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 567 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62030 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2418 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59612 мың теңге;
2) шығындар – 62235 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлгетең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 53274 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4923 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48351 мың теңге;
2) шығындар – 53436 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2023 года № 58/15 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 5 ноября 2024 года № 116/24
Маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2023 года № 58/15 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2024-2026 годы" (зарегистрированное в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 190973) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 183208 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 20194 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163014 тысяч тенге;
2) затраты – 183775 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -567 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 567 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 62030 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 2418 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59612 тысяч тенге;
2) затраты – 62235 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -205 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53274 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4923 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48351 тысяч тенге;
2) затраты – 53436 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -162 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер – 45326 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1631 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 333 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43362 мың теңге;
2) шығындар – 46061 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -735 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 735 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қарақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 262853 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 мың теңге;
трансферттер түсімі – 254625 мың теңге;
2) шығындар – 264426 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1573 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1573 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 – 2026 жылдарға арналған Майқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44499 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3224 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 мың теңге;
рансферттер түсімі – 41272 мың теңге;
2) шығындар – 44574 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -75 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024 – 2026 жылдарға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57320 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7749 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49571 мың теңге;
2) шығындар – 57599 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -279 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 279 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шақа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 45326 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1631 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 333 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43362 тысяч тенге;
2) затраты – 46061 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -735 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 735 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Қарақала на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 262853 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 8156 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 254625 тысяч тенге;
2) затраты – 264426 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1573 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 573 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Майкарагайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44499 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3224 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41272 тысяч тенге;
2) затраты – 44574 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -75 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Малыбайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57320 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 7749 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49571 тысяч тенге;
2) затраты – 57599 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -279 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279 тысяч тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Шакинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах: