О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 123/29
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 73484 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 25469 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48015 тысяч тенге;
2) затраты – 73484 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 41551 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 2453 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39070 тысяч тенге;
2) затраты – 41551 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 105449 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 5594 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 97 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99758 тысяч тенге;
2) затраты – 105449 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
4. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 43461 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1861 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41600 тысяч тенге;
2) затраты – 43461 тысяч тенге;

Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 123/29 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 12-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73484 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 25469 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48015 мың теңге;
2) шығындар – 73484 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. 2025 – 2027 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41551 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2453 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39070 мың теңге;
2) шығындар – 41551 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
3. 2025 – 2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105449 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 97 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99758 мың теңге;
2) шығындар – 105449 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
4. 2025 – 2027 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43461 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1861 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41600 мың теңге;
2) шығындар – 43461 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
5. Утвердить бюджет сельского округа Қарақала на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 48682 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 8830 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39802 тысяч тенге;
2) затраты – 48682 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
6. Утвердить бюджет Майкарагайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35424 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3567 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31857 тысяч тенге;
2) затраты – 35424 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
7. Утвердить бюджет Малыбайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 67329 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 7966 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59363 тысяч тенге;
2) затраты – 67329 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
8. Утвердить бюджет Шакинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38495 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1356 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37139 тысяч тенге;
2) затраты – 38495 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
9. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
5. 2025 – 2027 жылдарға арналған Қарақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48682 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39802 мың теңге;
2) шығындар – 48682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
6. 2025 – 2027 жылдарға арналған Майқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35424 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3567 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31857 мың теңге;
2) шығындар – 35424 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
7. 2025 – 2027 жылдарға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67329 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7966 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59363 мың теңге;
2) шығындар – 67329 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
8. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шақа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38495 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1356 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37139 мың теңге;
2) шығындар – 38495 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
9. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 273429 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 13846 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 259583 тысяч тенге;
2) затраты – 273429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
10. Утвердить бюджет Ямышевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 83762 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 8116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 152 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 125 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75369 тысяч тенге;
2) затраты – 83762 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
11. Учесть в бюджетах сельских округов на 2025 год объем субвенций, передаваемой из районного бюджета в сумме 374818 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 40063 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 36555 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 30984 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 38457 тысяч тенге;
Сельский округ Қарақала – 35639 тысяч тенге;
Майкарагайский сельский округ – 28530 тысяч тенге;
Малыбайский сельский округ – 38706 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 34080 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 32964 тысяч тенге;
Ямышевский сельский округ – 58840 тысяч тенге.

1) кірістер – 273429 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13846 мың теңге;
трансферттер түсімі – 259583 мың теңге;
2) шығындар – 273429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
10. 2025 – 2027 жылдарға арналған Ямышев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83762 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 152 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 125 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75369 мың теңге;
2) шығындар – 83762 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
11. Аудандық бюджеттен ауылдық округінің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2025 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 374818 мың теңге, оның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 40063 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 36555 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 30984 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 38457 мың теңге;
Қарақала ауылдық округі – 35639 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 28530 мың теңге;
Малыбай ауылдық округі – 38706 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 34080 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 32964 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 58840 мың теңге.