О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 1/7 "О Майском районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 7 ноября 2024 года № 1/20
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 1/7 "О Майском районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 975 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 309 945 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 865 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 644 269 тысяч тенге;
2) затраты – 4 128 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 981 458 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 027 271 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 813 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 134 413 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 134 413 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1/7 "2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қарашадағы № 1/20 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1/7 "2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 975 079 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 309 945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 865 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге ;
трансферттер түсімі – 2 644 269 мың теңге;
2) шығындар – 4 128 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 981 458 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 027 271 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 813 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 134 413 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 134 413 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.