О бюджете Коктубекского сельского округа Майского района на 2025-2027 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 1/24
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Майский районный маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить бюджет Коктубекского сельского округа Майского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 97894 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41433 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56461 тысяч тенге;
2) затраты - 97894 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;

2025-2027 жылдарға арналған Май ауданының Көктүбек ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 1/24 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Май аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Май ауданының Көктүбек ауылдық округінің бюджеті туралы" бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97894 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 41433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56461 мың теңге;
2) шығындар – 97894 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
2. Учесть в Коктубекского сельского округа Майского района на 2025 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 29072 тысячи тенге.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по контролю за исполнением бюджета, развитием экономики и инфраструктуры.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Майского районного маслихата Хызыр М.
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата от
30 декабря 2024 года
№ 1/24
Бюджет Коктубекского сельского округа на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың тенге.
2. "Көктүбек ауылдық округінің бюджеті туралы" бюджеттен берілетін 2025 жылға арналған субвенция көлемі 29072 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының бюджеттің игерілуін бақылау, экономиканы және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының төрағасы М. Хызыр
Май аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы № 1/24
шешіміне 1 - қосымша
2025 жылға арналған Көктүбек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5