О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/123 "О бюджете Рождественского cельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25 сентября 2024 года № 21/182
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Рождественского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 12/123 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рождественского cельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 277 730 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 098 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 258 452 тысячи тенге;
2) затраты – 277 810 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -80 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80 тысяч тенге.".

Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 12/123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 21/182 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/123 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 277 730 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 098 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 258 452 мың теңге;
2) шығындар – 277 810 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -80 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80 мың теңге.".