О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/124 "О бюджете Чернорецкого cельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25 сентября 2024 года № 21/183
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/124 "О бюджете Чернорецкого сельского округа на 2024-2026 годы", следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Чернорецкого cельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 014 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 998 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 535 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 481 тысяча тенге;
2) затраты – 136 403 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1389 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1389 тысяч тенге.".

Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "Чернорецк ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12/124 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 21/183 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "Чернорецк ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12/124 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 014 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 998 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 535 мың теңге;
трансферттер түсімі – 117 481 мың теңге;
2) шығындар – 136 403 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 389 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 389 мың теңге.".