О признании утратившим силу решения Щербактинского районного маслихата от 7 июня 2023 года № 17/5 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Щербактинскому району на 2023 – 2024 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 29 ноября 2024 года № 106/35
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Щербактинского районного маслихата от 7 июня 2023 года № 17/5 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Щербактинскому району на 2023 – 2024 годы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 182649).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя районного маслихата А. Жанабаев

Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы "Шарбақты ауданы бойынша 2023 – 2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 17/5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 106/35 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы "Шарбақты ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2023 – 2024 жылдарға арналған жоспарды бекіту туралы" № 17/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 182649 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасының міндетін атқарушы А. Жанабаев