Постановление акимата города Алматы "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях"
Постановление акимата города Алматы от 22 июля 2024 года № 3/412
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф за одну поездку пассажира на регулярных автомобильных перевозках пассажиров и багажа в городских сообщениях посредством услуг оператора сотовой связи либо транспортной карты или мобильного приложения в размере 120 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев

"Қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" Алматы қаласының әкімдігінің қаулысы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 3/412 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабының 2 тармағына сәйкес Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауда жолаушының бір сапары үшін ұялы байланыс операторының немесе көлік картасының немесе мобильді қосымшаның қызметтері арқылы 120 теңге мөлшерінде бірыңғай тариф белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев