Постановление акимата города Алматы "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров"
Постановление акимата города Алматы от 22 июля 2024 года № 3/413
В соответствии с пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф за проезд на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы посредством услуг оператора сотовой связи либо транспортной карты или мобильного приложения в размере 120 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев

"Жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" Алматы қаласының әкімдігінің қаулысы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 3/413 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабының 4 тармағына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі ұялы байланыс операторының немесе көлік картасының немесе мобильді қосымшаның қызметтері арқылы 120 теңге көлемінде бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев