О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8-11-20 "Об утверждении бюджета Сырымбетского сельского округа Айыртауского района на 2024-2026 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 7 октября 2024 года № 8-20-15
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Сырымбетского сельского округа Айыртауского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8-11-20 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сырымбетского сельского округа Айыртауского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 133,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 601,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 067,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 465,7 тысяч тенге;
2) затраты – 71 909,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 776,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 776,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"2024-2026 жылдарға арналған Айыртау ауданы Сырымбет ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8-11-20 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қазандағы № 8-20-15 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Айыртау ауданы Сырымбет ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8-11-20 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Айыртау ауданы Сырымбет ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 133,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 601,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 067,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 465,7 мың теңге;
2) шығындар – 71 909,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 776,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 776,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;