О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 13-13 "Об утверждении бюджета Кишикаройского сельского округа Акжарского района на 2024-2026 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 августа 2024 года № 21-10
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишикаройского сельского округа Акжарского района на 2024-2026 годы от 27 декабря 2023 года №13-13 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1." Утвердить бюджет Кишикаройского сельского округа Акжарского района на 2024-2026 годы" согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 186234 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5300тысяч тенге;
неналоговые поступления- 0 тенге
поступления от продажи основного капитала – 546 тысяч тенге;
поступления трансфертов –180388 тысяч тенге;
2) затраты – 186720,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -486,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 486,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 486,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Акжарского районного маслихата М. Жусупбеков
Приложение к решению
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области

"2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кіші-Қарой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-13 шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 тамыздағы № 21-10 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кішіқарой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-13 шешіміне мынадай өзгерістер еңгізілсін:
1- тармақ көрсетілген шешімде жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кішіқарой ауылдық округінің бюджеті" тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186234 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0теңге
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 546 мың теңге;
трансферттер түсімі – 180388 мың теңге;
2) шығындар – 186720,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -486,2 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 486,2 мың тенге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 486,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат төрағасы М. Жүсіпбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының