О внесении изменения и дополнения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 16 июля 2024 года № 19-1 "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 24-5
Маслихат района имени Габита Мусрепова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 июля 2024 года № 19-1 "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета" следующее изменение и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом района имени Габита Мусрепова согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.";
указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования, и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области С. Баумаганбетов
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 декабря 2024 года
№ 24-5
Приложение 5 к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области от
16 июля 2024 года № 19-1
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников финансируемых из местного бюджета относящихся к блоку D (вспомогательный персонал) и рабочих (квалификационный разряд) в следующих организациях:
1) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
2) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 19-1 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-5 шешімі
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 19-1 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы" шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларына сәйкес Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіппен және шарттарда жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.";
көрсетілген шешім осы шешімнің қосымшасына сәйкес 5-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының төрағасы С. Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 24-5 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2024 жылғы 16 шілдедегі
№ 19-1 шешіміне 5-қосымша
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын келесі ұйымдардың D блогына (қосалқы персонал) жататын жұмыскерлердің және жұмысшылардың (біліктілік разряды) лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары:
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

3) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Возвышенского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
4) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
5) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокалажарского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

3) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Дружба ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Көкалажар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

6) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кырымбетского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
7) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
8) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

6) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Қырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Ломоносов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
8) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Нежинка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

9) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
10) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
11) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

9) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Новоишим ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
10) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
11) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Рузаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

12) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Салкынкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
13) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
14) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Червонного сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

12) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Салқынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
13) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Тахтаброд ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
14) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Червонный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;