О согласовании тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа на внутрирайонных маршрутах Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18 октября 2024 года № 22/3
В соответствии пунктом 5 статьи 19 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Согласовать тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа на внутрирайонных маршрутах на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области в размере 9 (девяти) тенге за 1 (один) километр.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента принятия.
Председатель маслихата Жамбылского района Л. Топорова

Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының ауданішілік бағыттары бойынша жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифін келісу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 18 қазандағы № 22/3 шешімі
"Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша ауданішілік бағыттар бойынша жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильмен тасымалдаудың тарифі 1 (бір) километрге 9 (тоғыз) теңге мөлшерінде келісілсін.
2. Осы шешім қабылданған сәттен бастап күшіне енеді.
Жамбыл ауданы мәслихатының төрайымы Л. Топорова