О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 11-13 с "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 июня 2024 года № 7-20 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 11-13 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 413,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 144 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 588 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –53 681,4 тысяч тенге;
2) затраты – 58 962,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -549,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 549,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –549,4 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2024 год целевые трансферты из районного бюджета на:
1) освещение улиц села Кулыколь;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-13 с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістерді енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 7-20 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №11-13 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 413,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 144 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 588 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 53 681,4 мың теңге;
2) шығындар – 58 962,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -549,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 549,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 549,4 мың теңге.";
8- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2024 жылға арналған ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін:
1) Қулыкөл ауылының көшелерін жарықтандыруға;

2) разработку проектно-сметной документации капитального ремонта стадиона;
3) обкос камыша в селах Кулыколь и Каратал.
Распределение указанных целевых трансфертов из районого бюджета определяется решением акима Кулыкольского сельского округа Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2) стадионды күрделі жөндеудің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге;
3) Қулыкөл және Қаратал ауылдарында қамыс шабу үшін.
Көрсетілген нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу Уәлиханов ауданының Қулыкөл ауылдық округі әкімінің "Уәлиханов аудандық мәслихатының "Уәлиханов ауданының Қулыкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.