Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Уалихановскому району
Решение маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 14 февраля 2024 года № 8-14 с
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:

Уәлиханов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 14 ақпандағы № 8-14 с шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1- тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Уалихановскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Уалихановского районного маслихата М. Абдулов
Приложение к решению
Уалиханоовского районного маслихата
от 14 февраля 2024 года №8-14 с
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Уалихановскому району
Наименование объекта
Расчетная единица
Расчетные
нормы
накопления,м3/год
1
2
3
4
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

1. Уәлиханов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы М. Абдулов
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2024 жылғы 14 ақпандағы
№ 8-14 с шешіміне қосымша
Уәлиханов ауданы бойынша бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Абаттандырылған үй иеліктері
1 тұрғын