О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12-13 с "Об утверждении бюджета Тельжанского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 июня 2024 года № 8-20 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Тельжанского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 12-13 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тельжанского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 622 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 724 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 137 832 тысяч тенге;
2) затраты – 144 916,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 294,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 294,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-13 с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 8-20 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-13 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143 622 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 724 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 137 832 мың теңге;
2) шығындар – 144 916,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 294,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 294,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;