О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 13/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 15 августа 2024 года № 22/3
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 13/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Шал акына на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 064 923,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 806 016,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 770 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 676 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 220 461,4 тысяч тенге;
2) затраты – 6 427 758,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 672 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 14 768 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 096 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 371 506,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 371 506,7 тысяч тенге:
поступление займов – 335 042 тысяч тенге;
погашение займов – 6 096 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 560,7 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/1 "2024-2026 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 тамыздағы № 22/3 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/1 "2024-2026 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 064 923,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 806 016,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 770 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 676 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 220 461,4 мың теңге;
2) шығындар – 6 427 758,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 672 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 14 768 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 096 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 371 506,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 371 506,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 335 042 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 096 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 560,7 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын: