О внесении изменения в решение Атырауского областного маслихата от 13 марта 2015 года № 364-V "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных на территории Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 31 мая 2024 года № 93-VIII
Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 13 марта 2015 года № 364-V "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных на территории Атырауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3178) следующее изменение:
в Правилах выпаса сельскохозяйственных животных на территории Атырауской области, утвержденных указанным решением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. При определении мест выпаса и прогона сельскохозяйственных животных предусматриваются и осуществляются мероприятия по сохранению среды обитания и условий размножения объектов животного мира, путей миграции и мест концентрации животных, а также обеспечивается неприкосновенность участков, представляющих особую ценность в качестве среды обитания диких животных в соответствии с пунктом 1 статьи 17 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира".".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Хайруллиев

Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 364-V "Атырау облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 31 мамырдағы № 93-VIII шешімі
Атырау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 364-V "Атырау облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың Қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3178 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Атырау облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың Қағидаларында:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Ауыл шаруашылығы жануарларын жаю және айдап өту жерлерін айқындау кезінде жануарлар дүниесі объектілерінің мекендеу ортасын және көбею жағдайларын, жануарлардың қоныс аудару жолдары мен шоғырлану орындарын сақтау жөніндегі іс-шаралар көзделеді және жүзеге асырылады, сондай-ақ "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 1-тармағына сәйкес жабайы жануарлардың мекендеу ортасы ретінде ерекше құнды учаскелерге қол сұғылмаушылық қамтамасыз етіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Хайруллиев