Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды Атырауской области на 2024-2028 годы
Решение Атырауского областного маслихата от 27 сентября 2024 года № 123-VIII
В соответствии с пунктом 4 статьи 37 Экологического кодекса Республики Казахстан Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые "Целевые показатели качества окружающей среды Атырауской области на 2024-2028 годы", согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Хайруллиев
Приложение к решению
Атырауского областного
маслихата от 27 сентября
2024 года № 123-VIII

Атырау облысының 2024-2028 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 123-VIII шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 37-бабының 4-тармағына сәйкес Атырау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған "Атырау облысының 2024-2028 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштері" бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Хайруллиев
Атырау облыстық
мәслихатының 2024 жылғы
27 қыркүйектегі № 123-VIII
шешіміне қосымша