О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 11-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2024 года № 26-2
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 11-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Кульсары на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 816 627 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 466 690 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 349 737 тысяч тенге;
2) затраты – 5 935 837 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 119 210 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119 210 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119 210 тысяч тенге."
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Жана-Каратон на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 638 587 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 573 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 606 994 тысяч тенге;
2) затраты – 639 734 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 147 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"2024-2026 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-2 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Құлсары қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 816 627 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 466 690 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 349 737 мың теңге;
2) Шығындар – 5 935 837 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -119 210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 119 210 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119 210 мың теңге."
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңа-Қаратон кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 638 587 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 573 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 606 994 мың теңге;
2) шығындар – 639 734 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 147 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 147 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;