О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 60-VІІI "Об утверждении бюджета Индерского района на 2024-2026 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 19 декабря 2024 года № 124-VIII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата "Об утверждении бюджета Индерского района на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 60-VІІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Индерского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 653 888 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 630 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 137 789 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 275 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 883 355 тысяч тенге;
2) затраты – 10 563 390 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 531 155 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 536 тысяч тенге;
погашение займов– 560 691 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 499 729 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 499 729 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов –29 536 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
спользуемые остатки бюджетных средств – 1 470 193 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 29 536 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.".
пункт 6 изложить в новой редакции:

Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 60-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Индер ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 124-VIII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 60-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Индер ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Индер ауданының аудандық бюджеті тиiсiнше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға келесідей көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 9 653 888 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 630 469 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 137 789 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 275 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 7 883 355 мың теңге;
2) шығындар – 10 563 390 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – - 531 155 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 29 536 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 560 691 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 499 729 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 499 729 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 29 536 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 470 193 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 29 536 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.".
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

189 084
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 058
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
48 761
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
94 983
027
Реализация мероприатий по социальной защите населения
2 202
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
78 826
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 826
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости и социальных программ
43 739
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
688
021
Капитальные расходы государственного органа
255
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14 294
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
18 500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 350
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 397 135
1
Жилищное хозяйство
2 824 484
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 214 075
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
342 679
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
631 396
098
Приобретения жилья коммунального жилищного фонда
240 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 610 409
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
116 401
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондаминиумов
3 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
339 018
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 151 990
2
Коммунальное хозяйство
519 395
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
519 395
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
466 280

189 084
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 058
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
48 761
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
94 983
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс шараларды іске асыру
2 202
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
78 826
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 826
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларсаласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 739
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақытөлеу
688
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
255
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 294
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 350
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 397 135
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 824 484
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 214 075
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) реконструкциялау
342 679
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
631 396
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
240 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 610 409
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
116 401
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
3 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
339 018
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 151 990
2
Коммуналдық шаруашылық
519 395
492
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
519 395
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
466 280