О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 60-VІІI "Об утверждении бюджета Индерского района на 2024-2026 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 28 мая 2024 года № 90-VIII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата "Об утверждении бюджета Индерского района на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 60-VІІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Индерского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 233 171 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 959 116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 472 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 194 983 тысяч тенге;
2) затраты – 12 097 581 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 525 617 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 074 тысяч тенге;
погашение займов – 560 691 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 460 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 460 175 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 35 074 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 425 101 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2024 год в сумме 40 763 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 179 910 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 6 664 222 тысяч тенге.".

Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 60-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Индер ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2024 жылғы 28 мамырдағы № 90-VIII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 60-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Индер ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1) кірістер – 11 233 171 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 959 116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 472 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 600 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9 194 983 мың теңге;
2) шығындар – 12 097 581 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – -525 617 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 35 074 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 560 691 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 460 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 460 175 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 35 074 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 425 101 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2024 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 40 763 мың теңге сомасында бекітілсін.".
5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 179 910 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгенi ескерілсін.".
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 6 664 222 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттері көзделгенi ескерілсін.".

26 059
006
Оказание жилищной помощи
1 893
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
128 819
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 123
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
48 111
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
72 361
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
90 601
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90 601
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости и социальных программ
42 052
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 500
021
Капитальные расходы государственного органа
255
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
31 794
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 208 414
1
Жилищное хозяйство
3 390 722
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 861 393
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
696 946
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
743 216
098
Приобретения жилья коммунального жилищного фонда
421 231
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 529 329
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
126 701
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондаминиумов
3 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
147 528
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 252 100
2
Коммунальное хозяйство
704 997
467
Отдел строительства района (города областного значения)
500
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
500
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

26 059
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 893
007
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
128 819
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 123
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
48 111
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
72 361
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
90 601
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90 601
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 052
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 500
021
Мемлекеттік органның күрдел шығыстары
255
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
31 794
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 000
07
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
4 208 414
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 390 722
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 861 393
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) реконструкциялау
696 946
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
743 216
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
421 231
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 529 329
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
126 701
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
3 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
147 528
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 252 100
2
Коммуналдықшаруашылық
704 997
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
500
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
500
492
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі