О внесении изменений в решение Макатского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 67-VIII "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2024-2026 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 19 апреля 2024 года № 88-VIII
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 67-VIII (опубликовано 15 января 2024 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Макат на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соотвественно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 549 562 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 66 222 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 224 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 258 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 450 336 тысяч тенге;
2) затраты – 549 562 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 522 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 522 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Доссор на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соотвественно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 343 067 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 023 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 787 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 620 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 284 567 тысяч тенге;
2) затраты – 343 067 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 070 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Мақат аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 88-VIII шешімі
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға аралған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-VIII шешіміне (2024 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Мақат кенттінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 549 562 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 66 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 224 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 258 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 450 336 мың теңге;
2) шығындар – 549 562 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 522 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 522 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Доссор кенттінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 343 067 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 023 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 787 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 620 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 284 567 мың теңге;
2) шығындар – 343 067 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 070 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 10 298 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2, 3 настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата А. Шангалаев
Приложение 1
к решению Макатского районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 298 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалдсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат төрағасы А. Шаңғалаев