О внесении изменений в решение Макатского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 67-VIII "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2024-2026 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 18 декабря 2024 года № 130-VIII
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 67-VIII (опубликовано 15 января 2024 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Макат на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соотвественно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 515 638 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 82 982 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 971 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 401 976 тысяч тенге;
2) затраты – 515 638 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 522 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 522 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Доссор на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соотвественно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 414 670 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 58 515 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 747 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 481 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 344 857 тысяч тенге;
2) затраты – 414 670 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 070 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Мақат аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 130-VIII шешімі
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға аралған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-VIII шешіміне (2024 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Мақат кенттінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 515 638 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 82 982 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 971 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 401 976 мың теңге;
2)шығындар – 515 638 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 522 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 522 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024–2026 жылдарға арналған Доссор кенттінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 414 670 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 747 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 481 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 344 857 мың теңге;
2) шығындар – 414 670 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 070 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;