Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Туркестанской области
Постановление акимата Туркестанской области от 3 января 2024 года № 1
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 4-4 Закона Республики Казахстан "О средствах массовой информации" и приказом исполняющего обязанности Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 19 мая 2021 года № 173 "Об утверждении типовой методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на региональном уровне" (зарегестрирован в Реестре государственной регистрации нормативных провавых актов за № 22807), акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую методику определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Туркестанской области.
2. Государственному учреждению "Управление общественного развития Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для офицального опубликования в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) после официльного опубликования настоящего постановления обеспечить его размещение на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким области Д. Сатыбалды
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 3 января 2024 года № 1
Методика определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Туркестанской области
1. Настоящая Методика определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Туркестанской области (далее - Методика), разработана в соответствии с подпунктом 4-1) статьи 4-4 Закона Республики Казахстан "О средствах массовой информации" и приказом исполняющего обязанности Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 19 мая 2021 года № 173 "Об утверждении типовой методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на региональном уровне" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22807) и устанавливает алгоритм определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Туркестанской области.

Түркістан облысы аумағында бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 1 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-4 бабының 4-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрі міндетін атқарушының "Өңірлік деңгейде бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы" 2021 жылғы 19 мамырдағы № 173 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу мерзімінде № 22807 болып тіркелген) сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Түркістан облысы аумағында бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесі бекітілсін.
2. "Түркістан облысының қоғамдық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облысы әкімдігінің
2024 жылғы 3 қаңтардағы
1 қаулысына қосымша
Түркістан облысы аумағында бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесі
1. Түркістан облысы аумағында бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың осы әдістемесі (бұдан әрі – Әдістеме) "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-4-бабының 4-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрі міндетін атқарушының 2021 жылғы 19 мамырдағы № 173 "Өңірлік деңгейде бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22807 болып тіркелген) сәйкес әзірленді және Түркістан облысы аумағында бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау алгоритмін белгілейді.

2. Стоимость услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Туркестанской области (далее – услуга), определяется в зависимости от базовых цен на услуги, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации за счет средств местного бюджета для каждого отдельного вида услуги средств массовой информации согласно приложению к настоящей Методике.
3. Стоимость услуги в периодических печатных изданиях определяется по формуле:
1) для газет по формуле Pn=Bn x V x Kq, где:
Pn (price) – стоимость услуги в газетах с учетом налога на добавленную стоимость;
Bn – базовая цена за один квадратный сантиметр услуги, размещаемой в газете;
V – объем услуги, размещаемой в газете, исчисляемой в квадратных сантиметрах;
Kq – поправочный коэффициент на тираж газеты:
до 200 000 экземпляров – 1,3;
до 100 000 экземпляров – 1,15;
до 50 000 экземпляров – 1;
до 30 000 экземпляров – 0,9;
до 20 000 экземпляров – 0,8;
до 10 000 экземпляров – 0,65;
до 5 000 экземпляров – 0,5;
2) для журналов по формуле Pm=Bm x V x Kq, где:
Pm (price) – стоимость услуги в журналах с учетом налога на добавленную стоимость;
Bm – базовая цена за один квадратный сантиметр услуги, размещаемой в журнале;
V – объем услуги, размещаемой в журнале, исчисляемой в квадратных сантиметрах;
Kq – поправочный коэффициент на тираж журнала:
до 15 000 экземпляров – 1,2;
до 10 000 экземпляров – 1,1;
до 8 000 экземпляров – 1;
до 5 000 экземпляров – 0,9;
до 3 000 экземпляров – 0,8;
до 1 000 экземпляров – 0,7.
4. Стоимость услуги в интернет-ресурсе определяется по формуле Pi=Bi x V x Kq, где:
Pi (price) – стоимость услуги в интернет-ресурсе с учетом налога на добавленную стоимость;
Bi – базовая цена за один символ, секунду, минуту, штуку услуги, размещаемой в интернет-ресурсе;
V – объем услуги, размещаемой в интернет-ресурсе, исчисляемой в символах, секундах, минутах, штуках;
Kq – поправочный коэффициент для учета среднемесячного количества посещений интернет-ресурса уникальными пользователями:
до 500 000 посетителей в месяц – 1;
до 1 000 000 посетителей в месяц – 1,1;
до 2 000 000 посетителей в месяц – 1,2;
до 5 000 000 посетителей в месяц – 1,3;
свыше 5 000 000 посетителей в месяц – 1,4.
5. Стоимость услуги на телевидении определяется по формуле Ptv=Btv x V, где:
Ptv (price) – стоимость услуги на телевидении с учетом налога на добавленную стоимость;
Btv – базовая цена за одну секунду, минуту, серию услуги, размещаемой на телевидении;
V – объем услуги, размещаемой на телевидении, исчисляемой в секундах, минутах, сериях.
В случае если при формировании государственного информационного заказа не учитываются разделения по жанрам услуг на телевидении, то стоимость услуг на телевидении рассчитывается по базовой цене (Btv).

2. Түркістан облысы аумағында бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын қызметтердің құны (бұдан әрі – көрсетілетін қызмет) бұқаралық ақпарат құралдары қызметінің әрбір жеке түрі үшін осы Әдістеменің қосымшасына сәйкес жергілікті бюджет қаражаты есебінен бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің базалық бағасына қарай айқындалады.
3. Мерзімді баспасөз басылымдарында көрсетілетін қызметтің құны мынадай формула бойынша айқындалады:
1) газеттер үшін Pn=Bn x V x Kq формуласы бойынша, онда:
Pn (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, газеттердегі көрсетілетін қызмет құны;
Bn – газетте орналастырылатын бір шаршы сантиметр көрсетілетін қызметтің базалық бағасы;
V – газетте орналастырылатын, шаршы сантиметрмен есептелетін көрсетілетін қызмет көлемі;
Kq – газет таралымына түзету коэффициенті:
200 000 данаға дейін – 1,3;
100 000 данаға дейін – 1,15;
50 000 данаға дейін – 1;
30 000 данаға дейін – 0,9;
20 000 данаға дейін – 0,8;
10 000 данаға дейін – 0,65;
5 000 данаға дейін – 0,5;
2) журналдар үшін Pm=Bm x V x Kq формуласы бойынша, онда:
Pm (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, журналдардағы көрсетілетін қызмет құны;
Bm – журналда орналастырылатын бір шаршы сантиметр көрсетілетін қызмет үшін базалық баға;
V – шаршы сантиметрмен есептелетін журналда орналастырылатын көрсетілетін қызмет көлемі;
Kq – журнал таралымына түзету коэффициенті:
15 000 данаға дейін – 1,2;
10 000 данаға дейін – 1,1;
8 000 данаға дейін – 1;
5 000 данаға дейін – 0,9;
3 000 данаға дейін – 0,8;
1 000 данаға дейін – 0,7.
4. Интернет-ресурстағы көрсетілетін қызметтің құны Pi=Bi x V x Kq формуласы бойынша айқындалады, онда:
Pi (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, интернет-ресурстағы көрсетілетін қызметтің құны;
Bi – интернет-ресурста көрсетілетін қызметтің бір таңбасының, секундінің, минутының, данасының базалық бағасы;
V – интернет-ресурста көрсетілетін қызметтің символдармен, секундтармен, минуттармен, даналармен есептелетін көлемі;
Kq – бірегей пайдаланушылардың интернет-ресурсқа кіруінің орташа айлық санын есепке алуға арналған түзету коэффиценті:
айына 500 000 кірушіге дейін – 1;
айына 1 000 000 кірушіге дейін – 1,1;
айына 2 000 000 кірушіге дейін – 1,2;
айына 5 000 000 кірушіге дейін – 1,3;
айына 5 000 000 кірушіден жоғары – 1,4.
5. Телевизияда көрсетілетін қызметтің құны Ptv=Btv x V формуласы бойынша айқындалады, онда:
Ptv (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, теледидардағы көрсетілетін қызметтің құны;
Btv – телевизияда көрсетілетін қызметтердің бір секундінің, минутының, сериясының базалық бағасы;
V – телевизияда көрсетілетін қызметтің секундтармен, минуттармен, сериялармен есептелетін көлемі.
Егер мемлекеттік ақпараттық тапсырысты қалыптастыру кезінде телевизиялық бағдарламалардың жанрлары бойынша бөлінулер ескерілмеген жағдайда, телевизиялық бағдарламаларды өндіру және орналастыру құны базалық (Btv) болады.

6. Стоимость услуги на радиоканале определяется по формуле Pr=Br x V, где:
Pr (price) – стоимость услуги на радиоканале с учетом налога на добавленную стоимость;
Br – базовая цена за одну секунду, минуту услуги, размещаемой на радиоканале;
V – объем услуги, размещаемой на радиоканале, исчисляемый в секундах, минутах.
Приложение к Методике
определения стоимости услуг,
закупаемых для проведения
государственной информационной
политики в средствах массовой
информации на территории
Туркестанской области
Базовые цены для каждого вида услуги, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Туркестанской области
Наименование услуги
Единица измерения
Базовая цена (тенге) на 2023 год
Базовая цена (тенге) на 2024 год и последую-щие годы
1
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Республики Казахстан (Bn)
квадратный сантиметр
400
400
2
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Туркестанской области (Bn)
квадратный сантиметр

6. Радиоарнадағы көрсетілетін қызметтің құны Pr=Br x V формуласы бойынша айқындалады, онда:
Pr (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, радиоарнадағы көрсетілетін қызметтің құны;
Br – радиоарнада көрсетілетін қызметтердің бір секундінің, минутының базалық бағасы;
V – радиоарнада көрсетілетін қызметтің секундтармен, минуттармен есептелетін көлемі.
Түркістан облысы аумағында
бұқаралық ақпарат құралдарында
мемлекеттік ақпараттық саясатты
жүргізу үшін сатып алынатын
көрсетілетін қызметтердің
құнын айқындаудың
Әдістемесіне қосымша
Түркістан облысы аумағында бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын қызметтің әрбір түрі үшін базалық бағалар
Қызметтің атауы
Өлшем бірлік
2023 жылға базалық баға (теңге)
2024 және алдағы жылдарға базалық баға (теңге)
1
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында (газет) (ақпараттық материалдарды әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Bn)
шаршы сантиметр
400
400
2
Түркістан облысы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында (газет) (ақпараттық материалдарды әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Bn)
шаршы сантиметр

292
304
3
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории городов и районов Туркестанской области (Bn)
квадратный сантиметр
156
162
4
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (журнал), распространяемых на территории Туркестанской области (Bm)
квадратный сантиметр
280
280
5
Услуга (изготовление и размещение информационного материала) в интернет-ресурсе, освещающие вопросы республиканского значания (Bi)
символ
38
38
6
Услуга (изготовление и размещение информационного материала) в интернет-ресурсе, освещающие вопросы регионального значения (Bi)
символ
6,2
6,5
7
Услуга (изготовление и размещение информационно-аналитических программ) на телевидении, включенных в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
39 500 (в том числе услуги размещения 10 000)
39 500 (в том числе услуги размещения 10 000)
8
Услуга (изготовление и размещение новостных сюжетов) на телевидении, включенных в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
*60 812 (в том числе услуги размещения 10 000)
*60 812 (в том числе услуги размещения 10 000 )
9
Услуга (изготовление и размещение развлекательных шоу, музыкальных, юмористических программ) на телевидении, включенных в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
85 000 (в том числе услуги размещения 10 000)
85 000 (в том числе услуги размещения 10 000)
10
Услуга (изготовление и размещение реалити шоу) на телевидении, включенных в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
72 500 (в том числе услуги размещения 10 000)
72 500 (в том числе услуги размещения 10 000)
11
Услуга (изготовление и размещение телевизионных программ) на телевидении, включенных в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
*60 812 (в том числе услуги размещения 10 000)
*60 812 (в том числе услуги размещения 10 000 )
12
Услуга (изготовление и размещение ток шоу) на телевидении, включенных в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
46 250 (в том числе услуги размещения 10 000)
46 250 (в том числе услуги размещения 10 000)
13
Услуга (изготовление и размещение документальных фильмов) на телевидении, включенных в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
187 500
187 500
14
Услуга (изготовление и размещение видеороликов) на телевидении, включенных в перечень обязательных теле-, радиоканалов распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
секунда
22 000
22 000
15
Услуга (изготовление и размещение информационно-аналитических программ) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута

292
304
3
Түркістан облысының қалалары мен аудандары аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында (газет) (ақпараттық материалдарды әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Bn)
шаршы сантиметр
156
162
4
Түркістан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында (журнал) (ақпараттық материалдарды әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Bm)
шаршы сантиметр
280
280
5
Республикалық маңызы бар мәселелерді қамтитын интернет-ресурста (ақпараттық материалды әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Bi)
таңба
38
38
6
Өңірлік маңызы бар мәселелерді қамтитын интернет-ресурста (ақпараттық материалды әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Bi)
таңба
6,2
6,5
7
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телевизияда (ақпараттық-талдамалық бағдарламаларды әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
39 500 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
39 500 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
8
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телевизияда (жаңалықтар сюжеттерін әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
*60 812 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
*60 812 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
9
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телевизияда (ойын-сауық шоулар, музыкалық, әзіл-сықақ бағдарламаларды әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
85 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
85 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
10
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телевизияда (реалити шоулар әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
72 500 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
72 500 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
11
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телевизияда (телевизиялық бағдарламаларды әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
*60 812 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
*60 812 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
12
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телевизияда (ток шоулар әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
46 250 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
46 250 (оның ішінде орналастыру қызметтері 10 000)
13
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телевизияда (деректі фильмдер әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
187 500
187 500
14
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телевизияда (бейнероликтер әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
секунд
22 000
22 000
15
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (ақпараттық-талдамалық бағдарламалар әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут

46 267 (в том числе услуги размещения 22 264)
47 467 (в том числе услуги размещения 22 833)
16
Услуга (изготовление и размещение новостных сюжетов) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута

46 267 (оның ішінде орналастыру қызметтері 22 264)
47 467 (оның ішінде орналастыру қызметтері 22 833)
16
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (жаңалықтық сюжеттер әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут

34 250
35 167
17
Услуга (изготовление и размещение образовательных программ) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
28 600 (в том числе услуги размещения 13 433 )
29 467 (в том числе услуги размещения 13 833 )
18
Услуга (изготовление и размещение познавательных программ) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
32 600 (в том числе услуги размещения 15 433)
33 467 (в том числе услуги размещения 15 833)
19
Услуга (изготовление и размещение телевизионных программ) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
*42 933 (в том числе услуги размещения 20 600 )
* 44 133 (в том числе услуги размещения 21 167)
20
Услуга (изготовление и размещение ток шоу) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
61 500 (в том числе услуги размещения 30 500 )

34 250
35 167
17
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (білім беру бағдарламаларын әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
28 600 (оның ішінде орналастыру қызметтері 13 433)
29 467 (оның ішінде орналастыру қызметтері 13 833)
18
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (танымдық бағдарламалар әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
32 600 (оның ішінде орналастыру қызметтері 15 433)
33 467 (оның ішінде орналастыру қызметтері 15 833)
19
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (телевизиялық бағдарламалар әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
*42 933 (оның ішінде орналастыру қызметтері 20 600)
*44 133 (оның ішінде орналастыру қызметтері 21 167)
20
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (ток шоулар әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
61 500 (оның ішінде орналастыру қызметтері 30 500)

63 500 (в том числе услуги размещения 31 500 )
21
Услуга (изготовление и размещение реалити шоу) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
113 000
116 000
22
Услуга (изготовление и размещение документальных фильмов) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
72000
74000
23
Услуга (изготовление и размещение анимационных фильмов) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
226 000 (в том числе услуги размещения 113 000)
232 000 (в том числе услуги размещения 116 000)
24
Услуга (изготовление и размещение видеороликов) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
секунда
17 300 (в том числе услуги размещения 1800)
17 850 (в том числе услуги размещения 1850)
25
Услуга (изготовление и размещение односезонной сериальной продукции) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
1 025 000
1 050 000
26
Услуга (изготовление и размещение информационно-аналитических программ, новостных сюжетов) на телевидении, включенных в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории городов и районов Туркестанской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
10 400
10 816
27
Обеспечение сопровождения сурдопереводом транслирования новостных телепередач (Btv)
минута
2684
2791
28
Услуга (изготовление и размещение информационных программ) на радиоканале, распространяемых на территории Туркестанской области (Br)
минута

63 500 (оның ішінде орналастыру қызметтері 31 500)
21
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (реалити шоулар әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
113 000
116 000
22
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (деректі фильмдер әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
72000
74000
23
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (анимациялық фильмдер әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
226 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 113 000)
232 000 (оның ішінде орналастыру қызметтері 116 000)
24
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (бейнероликтер әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
секунд
17 300 (оның ішінде орналастыру қызметтері 1 800)
17 850 (оның ішінде орналастыру қызметтері 1 850)
25
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (бір маусымды сериалдық өнімдер әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
1 025 000
1 050 000
26
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Түркістан облысының қалалары мен аудандары аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне енгізілген телевизияда (ақпараттық-талдамалық бағдарламалар, жаңалықтық сюжеттер әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Btv)
минут
10 400
10 816
27
Жаңалықтар телебағдарламаларын трансляциялауды сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету (Btv)
минут
2684
2791
28
Түркістан облысының аумағында таратылатын радиоарнада (ақпараттық бағдарламаларды әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Br)
минут

13 000
20 000
29
Услуга (изготовление и размещение аудиороликов) на радиоканале, распространяемых на территории Туркестанской области (Br)
секунда
508
508
Примечание:
* В случае если при формировании государственного информационного заказа не учитываются разделения по жанрам телевизионных программ, то стоимость производства и размещения телевизионных программ будет базовой (Btv).

13 000
20 000
29
Түркістан облысының аумағында таратылатын радиоарнада (аудиороликтерді әзірлеу және орналастыру) көрсетілетін қызмет (Br)
секунд
508
508
Ескертпе: *Егер мемлекеттік ақпараттық тапсырысты қалыптастыру кезінде телевизиялық бағдарламалардың жанрлары бойынша бөлінулер ескерілмеген жағдайда, телевизиялық бағдарламаларды өндіру және орналастыру құны базалық (Btv) болады.