О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 31 июля 2023 года № 147 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 18 января 2024 года № 10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 590 "О некоторых вопросах организации деятельности государственных органов и их структурных подразделений", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 31 июля 2023 года № 147 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования Туркестанской области" следующее изменение:
в Положении государственного учреждения "Управление образования Туркестанской области", утвержденного указанным постановлением:
пункт 25 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию вышеуказанного Положения в органах юстиции;
2) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Сатыбалды
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 18 января 2024 года № 10
5. Реорганизация и ликвидация государственного органа
25. Реорганизация и ликвидация Управления и подведомственных организаций осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Организации, находящиеся в ведении Управления:
1) государственное учреждение "Отдел образования города Туркестан" управления образования Туркестанской области;

Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 31 шілдедегі № 147 "Түркістан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 18 қаңтардағы № 10 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік органдар мен олардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметін ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 590 қаулысына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 147 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Түркістан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесіндегі:
25 тармағы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) жоғарыда көрсетілген Ережені әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облысы әкімдігінің
2024 жылғы 18 қаңтардағы
№ 10 қаулысына қосымша
5. Мемлекеттік органды қайта ұйымдастыру және тарату
25. Басқарманың және қарамағындағы ұйымдарды қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Басқарманың қарамағындағы ұйымдар:
1)Түркістан облысының білім басқармасының "Түркістан қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;

2) государственное учреждение "Отдел образования города Кентау" управления образования Туркестанской области;
3) государственное учреждение "Отдел образования города Арыс" управления образования Туркестанской области;
4) государственное учреждение "Отдел образования района Сауран" управления образования Туркестанской области;
5) государственное учреждение "Отдел образования Сайрамского района" управления образования Туркестанской области;
6) государственное учреждение "Отдел образования Тюлькубасского района" управления образования Туркестанской области;
7) государственное учреждение "Отдел образования Толебийского района" управления образования Туркестанской области;
8) государственное учреждение "Отдел образования Казыгуртского района" управления образования Туркестанской области;
9) государственное учреждение "Отдел образования Сарыагашского района" управления образования Туркестанской области;
10) государственное учреждение "Отдел образования Келесского района" управления образования Туркестанской области;
11) государственное учреждение "Отдел образования Шардаринского района" управления образования Туркестанской области;
12) государственное учреждение "Отдел образования Жетысайского района" управления образования Туркестанской области;
13) государственное учреждение "Отдел образования Мактааральского района" управления образования Туркестанской области;
14) государственное учреждение "Отдел образования района Байдибек" управления образования Туркестанской области;
15) государственное учреждение "Отдел образования Ордабасинского района" управления образования Туркестанской области;
16) государственное учреждение "Отдел образования Отрарского района" управления образования Туркестанской области;
17) государственное учреждение "Отдел образования Созакского района" управления образования Туркестанской области;
18) коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Дарын" Казыгуртского района" управления образования Туркестанской области;
19) коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат Толебийского района" управления образования Туркестанской области;
20) коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Дарын" управления образования Туркестанской области;
21) коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Дарын" Жетысайского района" управления образования Туркестанской области;
22) коммунальное государственное учреждение "Туркестанская специализированная школа-интернат имени Нуртаса Ондасынова" управления образования Туркестанской области;

2)Түркістан облысының білім басқармасының "Кентау қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
3)Түркістан облысының білім басқармасының "Арыс қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
4)Түркістан облысының білім басқармасының "Сауран ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
5)Түркістан облысының білім басқармасының "Сайрам ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
6)Түркістан облысының білім басқармасының "Түлкібас ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
7)Түркістан облысының білім басқармасының "Төлеби ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
8)Түркістан облысының білім басқармасының "Қазығұрт ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
9)Түркістан облысының білім басқармасының "Сарыағаш ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
10)Түркістан облысының білім басқармасының "Келес ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
11)Түркістан облысының білім басқармасының "Шардара ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
12)Түркістан облысының білім басқармасының "Жетісай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
13)Түркістан облысының білім басқармасының "Мақтаарал ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
14)Түркістан облысының білім басқармасының "Бәйдібек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
15)Түркістан облысының білім басқармасының "Ордабасы ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
16)Түркістан облысының білім басқармасының "Отырар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
17)Түркістан облысының білім басқармасының "Созақ ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
18)Түркістан облысының білім басқармасының "Қазығұрт ауданының мамандандырылған "Дарын" мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
19)Түркістан облысының білім басқармасының "Төлеби ауданының мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
20)Түркістан облысының білім басқармасының "Мамандандырылған "Дарын" мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
21)Түркістан облысының білім басқармасының "Жетісай ауданының мамандандырылған "Дарын" мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
22)Түркістан облысының білім басқармасының "Нұртас Оңдасынов атындағы Түркістан мамандандырылған "Дарын" мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

23) коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат № 3 имени Маулена Калмырзы" управления образования Туркестанской области;
24) коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат № 4 Сарыагашского района" управления образования Туркестанской области;
25) коммунальное государственное учреждение "Специализированная физико-математическая школа-интернат № 5 имени Жамбыла Каппарова" управления образования Туркестанской области;
26) коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат № 12 с обучением на трех языках имени Маржан Тасовой" управления образования Туркестанской области;
27) коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат с обучением на трех языках Тюлькубасского района" управления образования Туркестанской области;
28) коммунальное государственное учреждение "Лицей-интернат Білім-инновация" управления образования Туркестанской области;
29) коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Өнер" имени Батырбека Отепа" управления образования Туркестанской области;
30) коммунальное государственное учреждение "Лицей-интернат "Білім-инновация" для мальчиков имени Абая" управления образования Туркестанской области;
31) коммунальное государственное учреждение "Специальная школа-интернат №5" управления образования Туркестанской области;
32) коммунальное государственное учреждение "Специальная школа-интернат №4" управления образования Туркестанской области;
33) коммунальное государственное учреждение "Специальная школа-интернат №3" управления образования Туркестанской области;
34) коммунальное государственное учреждение "Специальная школа-интернат №7" управления образования Туркестанской области;
35) коммунальное государственное учреждение "Специальный комплекс "Детский сад-школа-интернат" №1 управления образования Туркестанской области;
36) коммунальное государственное учреждение "Специальная школа-интернат №2" управления образования Туркестанской области;
37) коммунальное государственное учреждение "Специальная школа-интернат №11 санаторного типа" управления образования Туркестанской области;
38) коммунальное государственное учреждение "Специальный комплекс "Детский сад-начальная школа-интернат" №6" управления образования Туркестанской области;
39) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 1" управления образования Туркестанской области;
40) государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанский индустриально-строительный колледж" управления образования Туркестанской области;

23)Түркістан облысының білім басқармасының "Мәулен Қалмырза атындағы № 3 мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
24)Түркістан облысының білім басқармасының "Сарыағаш ауданының № 4 мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
25)Түркістан облысының білім басқармасының "Жамбыл Қаппаров атындағы № 5 мамандандырылған физика-математикалық мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
26)Түркістан облысының білім басқармасының "Маржан Тасова атындағы үш тілде оқытатын мамандандырылған № 12 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
27) Түркістан облысының білім басқармасының "Түлкібас ауданының үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
28) Түркістан облысының білім басқармасының "Білім-инновация" лицей-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
29) Түркістан облысының білім басқармасының "Батырбек Өтеп атындағы мамандандырылған "Өнер" мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
30)Түркістан облысының білім басқармасының "Абай атындағы "Білім-инновация" ер балалар лицей-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
31)Түркістан облысының білім басқармасының "№ 5 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
32) Түркістан облысының білім басқармасының ""№ 4 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
33) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 3 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
34) Түркістан облысының білім басқармасының ""№ 7 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
35) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 1 Арнайы кешен "Балабақша мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
36) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 2 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
37) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 11 санаториялық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
38) Түркістан облысының білім басқармасының ""№ 6 Арнайы кешен "Балабақша бастауыш мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
39) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 1 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
40) Түркістан облысының білім басқармасының "Түркістан индустриалды-құрылыс колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

41) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 7" управления образования Туркестанской области;
42) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 8" управления образования Туркестанской области;
43) государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанский многопрофильно-технический колледж" управления образования Туркестанской области;
44) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 11" управления образования Туркестанской области;
45) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 12" управления образования Туркестанской области;
46) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 13" управления образования Туркестанской области;
47) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 14" управления образования Туркестанской области;
48) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 15" управления образования Туркестанской области;
49) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 16" управления образования Туркестанской области;
50) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 17" управления образования Туркестанской области;
51) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 18" управления образования Туркестанской области;
52) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 19" управления образования Туркестанской области;
53) государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 20 имени Дауренбека Курманбека" управления образования Туркестанской области;
54) государственное коммунальное казенное предприятие "Многопрофильный индустриально-технический колледж" управления образования Туркестанской области;
55) государственное коммунальное казенное предприятие "Многопрофильный колледж профессионального обучения" управления образования Туркестанской области;
56) государственное коммунальное казенное предприятие "Аграрно-технический колледж имени Д. Конаева" управления образования Туркестанской области;
57) государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанский высший многопрофильный, ремесленный колледж" управления образования Туркестанской области;
58) государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанский высший аграрный колледж" управления образования Туркестанской области;
59) государственное коммунальное казенное предприятие "Высший Капланбекский аграрно-технический колледж" управления образования Туркестанской области;
60) государственное коммунальное казенное предприятие "Жетысайский гуманитарно-технический колледж имени Гани Муратбаева" управления образования Туркестанской области;

41) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 7 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
42) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 8 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
43) Түркістан облысының білім басқармасының "Түркістан көпсалалы-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
44) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 11 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
45) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 12 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
46) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 13 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
47) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 14 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
48) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 15 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
49) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 16 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
50) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 17 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
51) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 18 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
52) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 19 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
53) Түркістан облысының білім басқармасының "Дәуренбек Құрманбек атындағы №20 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
54) Түркістан облысының білім басқармасының "Көпсалалы индустриалды-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
55) Түркістан облысының білім басқармасының "Кәсіптік оқудағы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
56)Түркістан облысының білім басқармасының "Д.Қонаев атындағы аграрлық техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
57)Түркістан облысының білім басқармасының "Түркістан жоғары көпсалалы, қолөнер колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
58) Түркістан облысының білім басқармасының "Түркістан жоғары аграрлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
59) Түркістан облысының білім басқармасының "Қапланбек жоғары аграрлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
60) Түркістан облысының білім басқармасының "Ғани Мұратбаев атындағы Жетісай гуманитарлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны;

61) государственное коммунальное казенное предприятие "Тюлькубасский колледж агробизнеса и туризма" управления образования Туркестанской области;
62) государственное коммунальное казенное предприятие "Махтааральский аграрный колледж" управления образования Туркестанской области;
63) государственное коммунальное казенное предприятие "Кентауский многопрофильный колледж" управления образования Туркестанской области;
64) коммунальное государственное учреждение "Центр развития образования" управления образования Туркестанской области;
65) государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр развития дополнительного образования" управления образования Туркестанской области;
66) коммунальное государственное учреждение "Областная станция юных туристов" управления образования Туркестанской области;
67) коммунальное государственное учреждение "Областной центр по выявлению и поддержке одаренных детей" управления образования Туркестанской области;
68) государственное коммунальное учреждение "Областной дом юношества" управления образования Туркестанской области;
69) государственное коммунальное учреждение "Центр поддержки детей, находящихся в трудной жизненной ситуации Туркестанской области" управления образования Туркестанской области;
70) государственное коммунальное учреждение "Детская деревня семейного типа имени Т. Тажибаева" управления образования Туркестанской области;
71) государственное коммунальное учреждение "Детская деревня семейного типа Толеби" управления образования Туркестанской области
72) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет города Жетысай" управления образования Туркестанской области;
73) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Мактааральского района" управления образования Туркестанской области;
74) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Отрарского района" управления образования Туркестанской области;
75) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" города Арысь" управления образования Туркестанской области;
76) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Толебийского района" управления образования Туркестанской области;
77) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Созакского района" управления образования Туркестанской области;
78) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Тюлькубасского района" управления образования Туркестанской области;

61) Түркістан облысының білім басқармасының "Түлкібас агробизнес және саяхат колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
62) Түркістан облысының білім басқармасының "Мақтарал аграрлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
63) Түркістан облысының білім басқармасының "Кентау көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
64)Түркістан облысы білім басқармасының "Білім беруді дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
65) Түркістан облысының білім басқармасының "Облыстық қосымша білім беруді дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
66)Түркістан облысының білім басқармасының "Облыстық жас туристер станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
67)"Түркістан облысының білім басқармасының "Облыстық дарынды балаларды анықтау және қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
68)"Түркістан облысының білім басқармасының "Облыстық жасөспірімдер үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
69) Түркістан облысының білім басқармасының "Түркістан облысының өмірлік қиын жағдайдағы балаларды қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
70)Түркістан облысы білім басқармасының "Т. Тәжібаев атындағы отбасы үлгідегі балалар ауылы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
71)Түркістан облысының білім басқармасының "Төлеби отбасылық үлгідегі балалар ауылы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
72)Түркістан облысының білім басқармасының "Жетісай қаласы "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
73) Түркістан облысының білім басқармасының "Мақтарал ауданының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
74) Түркістан облысының білім басқармасының "Отырар ауданының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
75) Түркістан облысының білім басқармасының "Арыс қаласының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
76) Түркістан облысының білім басқармасының "Төлеби ауданының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
77)Түркістан облысының білім басқармасының "Созақ ауданының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
78) Түркістан облысының білім басқармасының "Түлкібас ауданының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

79) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Сайрамского района" управления образования Туркестанской области;
80) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Сарыагашского района" управления образования Туркестанской области;
81) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Байдибекского района" управления образования Туркестанской области;
82) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" города Кентау" управления образования Туркестанской области;
83) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" города Туркестан" управления образования Туркестанской области;
84) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Ордабасинского района" управления образования Туркестанской области;
85) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет Шардаринского района" управления образования Туркестанской области;
86) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Казыгуртского района" управления образования Туркестанской области;
87) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" Келесского района" управления образования Туркестанской области;
88) коммунальное государственное учреждение "Психолого-педагогический коррекционный кабинет" № 1 Сайрамского района" управления образования Туркестанской области;
89) коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация № 1" управления образования Туркестанской области;
90) коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация № 2" управления образования Туркестанской области;
91) коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация № 3" управления образования Туркестанской области;
92) коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация № 4" управления образования Туркестанской области;
93) коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация № 5" управления образования Туркестанской области;
94) коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация № 6" управления образования Туркестанской области;
95) коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация Туркестанской области" управления образования Туркестанской области;

79) Түркістан облысының білім басқармасының "Сайрам ауданының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
80) Түркістан облысының білім басқармасының "Сарыағаш ауданының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
81) Түркістан облысының білім басқармасының "Бәйдібек ауданының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
82) Түркістан облысының білім басқармасының "Кентау қаласының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
83) Түркістан облысының білім басқармасының "Түркістан қаласының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
84) Түркістан облысының білім басқармасының "Ордабасы ауданының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
85) Түркістан облысының білім басқармасының "Шардара ауданының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
86) Түркістан облысының білім басқармасының "Қазығұрт ауданының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
87)Түркістан облысының білім басқармасының "Келес ауданының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
88)Түркістан облысының білім басқармасының "Сайрам ауданының № 1 "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
89) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 1 психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі болып;
90) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 2 психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
91) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 3 психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
92) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 4 психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
93) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 5 психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі болып;
94) Түркістан облысының білім басқармасының "№ 6 Психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
95)Түркістан облысының білім басқармасының "Түркістан облысының "Психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

96) коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация № 7" управления образования Туркестанской области;
97) коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация № 8" управления образования Туркестанской области;
98) коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация № 6" управления образования Туркестанской области.

96)Түркістан облысының білім басқармасының "№ 7 Психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
97)Түркістан облысының білім басқармасының "№ 8 Психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
98)Түркістан облысының білім басқармасының "№ 9 Психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес беру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.