Түркістан облысы бойынша жолаушыларды ауданаралық (қалааралық облысішілік) қатынаста автомобильмен әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 15 қазандағы № 213 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 4-тармағына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жолаушыларды әлеуметтік мәні бар "Арыс-Түркістан", "Жібек жолы-Түркістан" тұрақты ауданаралық (қалааралық облысiшiлiк) тасымалдау тарифтері 1 (бір) километрге 6 (алты) теңге белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Сатыбалды
"КЕЛІСІЛДІ"
Түркістан облыстық
мәслихат төрағасының
міндеттерін уақытша атқарушы
_____________ А.Салимов
2024 жылғы "____" ___________

Об установлении тарифов на регулярные социально значимые автомобильные перевозки пассажиров в межрайонном (междугородном внутриобластном) сообщении по Туркестанской области
Постановление акимата Туркестанской области от 15 октября 2024 года № 213
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тарифы на регулярные социально значимые межрайонные (междугородные внутриобластные) "Арыс-Туркестан", "Жибек жолы-Туркестан" перевозки пассажиров 6 (шесть) тенге за 1 (один) километр.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Сатыбалды
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий
обязанности председателя
Туркестанского областного маслихата
______________ А. Салимов
"____" ___________ 2024 года