О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 22 декабря 2023 года № 11/64-VІІІ "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 23 апреля 2024 года № 17/104-VІІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №11/64-VІІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Арыс на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 026 143 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 686 036 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 172 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 267 705 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 009 230 тысяч тенге;
2) затраты – 8 748 999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 031 тысяч тенге;
Бюджетные кредиты – 29 536 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 505 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -739 887 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 739 887 тысяч тенге;
поступление займов – 660 399 тысяч тенге;

Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/64-VIII "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 17/104-VІІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №11/64-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Арыс қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 026 143 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 686 036 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 63 172 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 267 705 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4 009 230 мың теңге;
2) шығындар – 8 748 999 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 17 031 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 29 536 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 505 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -739 887 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 739 887 мың теңге:
қарыздар түсімі – 660 399 мың теңге;

погашение займов – 12 505 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 91 993 тысяч тенге.
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата К.Ахметов
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 23 апреля 2024 года
№17/104-VІІІ
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс

қарыздарды өтеу – 12 505 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 91 993 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Қ.Ахметов
Арыс қалалық мәслихатының
2024 жылғы 23 сәуірдегі
№17/104-VІІІ шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының

551315
2
Социальная помощь
1072683
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1072683
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19539
006
Оказание жилищной помощи
28765
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
188938
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3323
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
239658
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
135238
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
457222
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
129593
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129593
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
87122
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4000
021
Капитальные расходы государственного органа
275
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
10596
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
20000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1894121
1
Жилищное хозяйство
869934
467
Отдел строительства района (города областного значения)
867434
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
867434
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2500
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1500
2
Коммунальное хозяйство
683173
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

551315
2
Әлеуметтiк көмек
1072683
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1072683
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19539
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
28765
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
188938
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3323
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
239658
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
135238
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
457222
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
129593
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129593
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87122
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
275
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
10596
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1894121
1
Тұрғын үй шаруашылығы
869934
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
867434
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
867434
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2500
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1500
2
Коммуналдық шаруашылық
683173
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі