О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 22 декабря 2023 года № 11/64-VІІІ "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 17 декабря 2024 года № 26/145-VІІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №11/64-VІІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 175 663 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 014 984 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49 366 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 258 047 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 853 266 тысяч тенге;
2) затраты – 10 043 106 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 798 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 44 304 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 506 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -899 241 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 899 241 тысяч тенге:
поступление займов – 819 754 тысяч тенге;

Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/64-VIII "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 17 желтоқсандағы № 26/145-VІІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №11/64-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9 175 663 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 014 984 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 49 366 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 258 047 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4 853 266 мың теңге;
2) шығындар – 10 043 106 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 31 798 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 44 304 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 506 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -899 241 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 899 241 мың теңге:
қарыздар түсімі – 819 754 мың теңге;

погашение займов – 12 506 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 91 993 тысяч тенге".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Қ.Ахметов
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 17 декабря 2024 года
№26/145-VІІІ
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс

қарыздарды өтеу – 12 506 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 91 993 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ.Ахметов
Арыс қалалық мәслихатының
2024 жылғы 17 желтоқсандағы
№26/145-VІІІ шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының