О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 70 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 13 февраля 2024 года № 86. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 70 (Регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан №190639) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 887 816 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 754 069 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 104 425 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 935 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 998 387 тысяч тенге;
2) затраты – 14 868 170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 256 997 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 801 206 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 544 209 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25 650 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 25 650 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 263 001 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 263 001 тысяч тенге:
поступления займов – 1 801 206 тысяч тенге;
погашение займов – 544 209 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 004 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:

Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 70 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 ақпандағы № 86 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 70 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі №190639) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 14 887 816 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 754 069 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 104 425 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 30 935 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 11 998 387 мың теңге;
2) шығындар – 14 868 170 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 256 997 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 801 206 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 544 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 25 650 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 25 650 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 263 001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 263 001 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 1 801 206 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 544 209 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 004 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редақцияда жазылсын:

20 940
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
465 309
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
105 918
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105 918
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62 392
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 102
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
38 424
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 059 286
1
Жилищное хозяйство
1 001 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
829 386
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
277 388
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
551 998
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
171 614
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
171 614
2
Коммунальное хозяйство
217 062
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
217 062
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
600
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
118 289
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
98 173
3
Благоустройство населенных пунктов
841 224
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
841 224
017
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11 071
025
Освещение улиц в населенных пунктах
211 619
030
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
615 034
031
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
3 500
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
762 815
1
Деятельность в области культуры

20 940
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
465 309
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
105 918
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105 918
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 392
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 102
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
38 424
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 059 286
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 001 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
829 386
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
277 388
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
551 998
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
171 614
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
171 614
2
Коммуналдық шаруашылық
217 062
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
217 062
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
600
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газдандыру желілерін пайдалануды ұйымдастыру
118 289
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
98 173
3
Елді-мекендерді көркейту
841 224
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
841 224
017
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
11 071
025
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
211 619
030
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
615 034
031
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
3 500
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
762 815
1
Мәдениет саласындағы қызмет