"Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций финансируемых из местного бюджета"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2024 года № 126
В соответствии с подпунктом 3) пункта 5 Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку из местного бюджета к должностным окладам работникам коммунального государственного учреждения "Кентауский городской центр Руханият "отдела внутренней политики города Кентау" акимата города Кентау в размере не более 50% в порядке определяемом местным исполнительным органом.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кентауского городского маслихата К.Елеусизов

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақы белгілеу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 126 шешiмi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіпте Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық ішкі саясат бөлімінің "Кентау қалалық Руханият орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемақысы 50% аспайтын көлемде белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К.Елеусизов