О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 79 "О бюджете села Хантагы города Кентау на 2024-2026 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 19 ноября 2024 года № 149
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Хантагы города Кентау на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 79 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Хантагы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 годы следующих объемах:
1) доходы – 99 654,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –15 529,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –263,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 83 862,0 тысяч тенге;
2) затраты – 101 280,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 626,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 626,0 тысяч тенге:
поступления займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 "Кентау қаласының Хантағы ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 қарашадағы № 149 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Хантағы ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының Хантағы ауылының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 99 654,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 529,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –263,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмі – 83 862,0 мың теңге;
2) шығындар – 101 280,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 626,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 626,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;