О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 70 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2024 года № 160. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 70 (Регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан №190639) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 910 605 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 031 690 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 141 402 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 221 628 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 515 885 тысяч тенге;
2) затраты – 17 042 107 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 808 804 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 2 353 013 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 544 209 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 654 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 18 654 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 958 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 958 960 тысяч тенге:
поступления займов – 2 353 013 тысяч тенге;

Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 70 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 160 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 70 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі №190639) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 16 910 605 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 031 690 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 141 402 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 221 628 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 13 515 885 мың теңге;
2) шығындар – 17 042 107 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 808 804 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 2 353 013 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 544 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 18 654 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 18 654 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 958 960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 958 960 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 2 353 013 мың теңге;

649 443
005
Государственная адресная социальная помощь
649 443
2
Социальная помощь
1 603 380
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 603 380
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 803
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
456 069
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 296
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
413 663
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
20 940
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
707 609
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
114 733
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
114 733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 487
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 637
021
Капитальные расходы государственного органа
209
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
38 400
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 420 280
1
Жилищное хозяйство
1 263 609
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 044 724
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
112 962
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
266 132
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
665 630
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
218 885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

649 443
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
649 443
2
Әлеуметтiк көмек
1 603 380
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 603 380
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 803
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
456 069
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 296
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
413 663
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдар әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
20 940
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
707 609
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
114 733
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
114 733
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 487
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 637
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
209
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
38 400
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 420 280
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 263 609
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 044 724
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
112 962
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
266 132
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
665 630
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
218 885
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер