Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 20 декабря 2024 года № 576
В соответствии со статьей 18 и 69 "Земельного кодекса Республики Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и утвержденных землеустроительных проектов по формированию земельных участков, акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 576 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18, 69-баптары, Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Заңының 37-бабына және бекітілген жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобаларына сәйкес, Кентау қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Государственному учреждению "Кентауский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции" акимата города Кентау установить публичный сервитут "Для строительства газовых систем среднего давления" на земельные участки указанные в приложении к настоящему постановлению расположенного по городу Кентау.
2. Государственному учреждению "Кентауский городской отдел земельных отношении" акимата города Кентау в порядке, установленным законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
2.1 в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения, направить копии в электронном виде на казахском и на русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства Юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2.2 размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.

1. Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Кентау қаласы аумағында орналасқан "Орта қысымды газ жүйелерінің құрылысы үшін" осы қаулының қосымшада көрсетілген жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін;
2. "Кентау қаласының әкімдігінің "Кентау қалалық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;

3. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кентау Кокенову Н.
Аким города Тасов Ж.
Приложение к постановлению
акимата города Кентау за
№576 от 20 декабаря 2024 года
Название объекта
Единица измерения
Все
м
м2
1
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Бейбитшилик)"
44
88
2
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Ащысай)"
3
6
3
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Пушкин)"
375
750
4
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Амангелді)"
7
14
5
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Логинова)"
49
98
6
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Бекенова)"
4
8
7
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице А. Бокейхана)"
4
8
8
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Дулатова)"
15
30
9
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение детского сада Ер Тостик)"
11
22
10
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Жамбыла)"
83
166
11
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Калдаякова)"
3
6
12
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Ромаха)"
104
208
13
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Тажибетова)"
1
2
14
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Тараз)"
14
28
15
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Торайгырова)"
7
14
16
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Ш. Уалиханова)"
44
88
17
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Ходжанова)"
2
4
18
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Шакарима)"
23
46
19
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Абая)"
5
10
20
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Алтынсаринa)"
8
16
21
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение 66 кварталa)"
2
4
22
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Ауэзовa)"
8
16
23
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение 67 квартала)"
8
16
24
"Строительство газовых систем среднего давления в го-роде Кентау Туркестанской области (газоснабжение в микрорайоне Бала Бургем)"
2
4
25

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Көкеновке жүктелсін.
Қала әкімі Ж.Тасов
Кентау қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№576 қаулысына қосымша
Нысан атауы (қазақша)
Өлшем бірлігі
м
м2
1
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Бейбітшілік көшесіндегі газбен жабдықтау)"
44
88
2
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Ащысай көшесіндегі газбен жабдықтау)"
3
6
3
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Пушкин көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
375
750
4
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Амангелді көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
7
14
5
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Логинов көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
49
98
6
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Бекенова көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
4
8
7
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Ә. Бөкейхан көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
4
8
8
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Дулатов көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
15
30
9
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Ер Төстік бала бақшасын газбен жабдықтау)"
11
22
10
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Жамбыл көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
83
166
11
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Қалдаяқов көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
3
6
12
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Ромах көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
104
208
13
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Тәжіметов көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
1
2
14
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Тараз көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
14
28
15
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Торайғыров көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
7
14
16
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Ш. Уәлиханов көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
44
88
17
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Ходжанов көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
2
4
18
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Шәкәрім көшесіндегі үйді газбен жабдықтау)"
23
46
19
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Абай көшесін газбен жабдықтау)"
5
10
20
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Алтынсарин көшесін газбен жабдықтау)"
8
16
21
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (66 кварталды газбен жабдықтау)"
2
4
22
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Әуезов көшесін газбен жабдықтау)"
8
16
23
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (67 кварталды газбен жабдықтау)"
8
16
24
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Бала Бүргем шағын ауданын газбен жабдықтау)"
2
4
25

"Строительство газовых сетей среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение улицы №10 квартала 61)"
111
222
26
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Шокай)"
3
6
27
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Исабекова, мкр. Болашақ)"
3
6
28
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Айбергенова)"
8
16
29
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Навои)"
88
176
30
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение частных домов в квартале №13)"
11
22
31
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Кудайбергенова)"
39
78
32
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Панфилова)"
4
8
33
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Курманғазы)"
6
12
34
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Сейфуллина)"
4
8
35
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение домов по ул. Өмірбеков)"
148
296
36
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Тайбұрыл)"
3
6
37
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Куралбаева)"
15
30
38
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Алимкулова)"
8
16
39
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Қонаев)"
6
12
40
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Кобыланды батыра)"
138
276
41
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Алтын Казык)"
5
10
42
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (Газоснабжение улицы Кенесары)"
3
6
43
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение улицы Жунисова)"
13
26
44
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Жулдыз)"
53
106
45
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Т.Бокина)"
1
2
46
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по ул. Маметовой)"
28
56
47
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Жулдыз 26, 39а)"
3
6
48
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Сүиндика 15)"
8
16
49
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Сүиндикова 17а-25)"
15
30
50
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Б.Момышулы)"
6
12
51
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Жүнісова 63)"
29
58
52
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Бүргем)"
53
106
53
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Аманжолова 17а, 25)"

"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (61 квартал №10 көшесін газбен жабдықтау)"
111
222
26
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Шоқай көшесін газбен жабдықтау)"
3
6
27
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Болашақ шағын ауданындағы Исабеков көшесін газбен жабдықтау)"
3
6
28
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Айбергенов көшесін газбен жабдықтау)"
8
16
29
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Навои көшесін газбен жабдықтау)"
88
176
30
"Түркістан облысы Кентау қаласында орташа қысымды газ жүйелерін салу (№13 кварталдағы жеке тұрғын үйлерді газбен қамту)"
11
22
31
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Құдайбергенов көшесін газбен жабдықтау)"
39
78
32
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Панфилов көшесін газбен жабдықтау)"
4
8
33
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Құрманғазы көшесін газбен жабдықтау)"
6
12
34
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Сейфуллин көшесін газбен жабдықтау)"
4
8
35
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Өмірбеков көшесін газбен жабдықтау)"
148
296
36
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Тайбұрыл көшесін газбен жабдықтау)"
3
6
37
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Құралбаев көшесін газбен жабдықтау)"
15
30
38
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Алимкулов көшесін газбен жабдықтау)"
8
16
39
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Қонаев көшесін газбен жабдықтау)"
6
12
40
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Қобыланды батыр көшесін газбен жабдықтау)"
138
276
41
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Алтын Қазық көшесін газбен жабдықтау)"
5
10
42
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Кенесары көшесін газбен жабдықтау)"
3
6
43
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Жүнісов көшесін газбен жабдықтау)"
13
26
44
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Жұлдыз көшесін газбен жабдықтау)"
53
106
45
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Т.Бокин көшесін газбен жабдықтау)"
1
2
46
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Маметова көшесін газбен жабдықтау)"
28
56
47
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Жұлдыз көшесін газбен жабдықтау 26)"
3
6
48
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Сүйіндік көшесін газбен жабдықтау 15)"
8
16
49
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Сүйіндіков көшесін газбен жабдықтау 17а-25)"
15
30
50
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Б.Момышұлы көшесін газбен жабдықтау)"
6
12
51
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Жүнісов көшесін газбен жабдықтау 63)"
29
58
52
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Бүргем көшесін газбен жабдықтау)"
53
106
53
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Аманжолов көшесін газбен жабдықтау)"

116
232
54
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Карабура)"
8
16
55
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Жансугирова)"
185
370
56
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Руханият)"
4
8
57
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Сайрам в №61 квартале)"
4
8
58
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Алтынказык в №61 квартале)"
92
184
59
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Батыс)"
108
216
60
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Майлықожа)"
176
352
61
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Майлина)"
5
10
62
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Терискей)"
36
72
63
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Елконыс)"
37
74
64
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Сайрам переулок Торгауыт)"
22
44
65
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Байконыр в №61 квартале)"
3
6
66
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение в №13 квартале)"
3
6
67
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Логинова)"
25
50
68
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Жиренше шешен)"
48
96
69
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Абая 43-41)
7
14
70
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Баянауыл)
7
14
71
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Бейбитшилик 83-91, 95-112, 113)"
225
450
72
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Алпамыс батыра)"
9
18
73
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Тауелсиздик 42)"
13
26
74
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Стахановская)"
87

116
232
54
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Қарабура көшесін газбен жабдықтау)"
8
16
55
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Жансүгіров көшесін газбен жабдықтау)"
185
370
56
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Руханият көшесін газбен жабдықтау)"
4
8
57
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (№61 квартал Сайрам көшесін газбен жабдықтау)"
4
8
58
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (№61 квартал Алтынқазық көшесін газбен жабдықтау)"
92
184
59
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Батыс көшесін газбен жабдықтау)"
108
216
60
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Майлықожа көшесін газбен жабдықтау)"
176
352
61
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Майлин көшесін газбен жабдықтау)"
5
10
62
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Теріскей көшесін газбен жабдықтау)"
36
72
63
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Елқоныс көшесін газбен жабдықтау)"
37
74
64
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Сайрам көшесі мен Торғауыт көшелері қиылысын газбен жабдықтау)"
22
44
65
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (№61 квартал Байқоңыр көшесін газбен жабдықтау)"
3
6
66
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (№13 кварталды газбен жабдықтау)"
3
6
67
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Логинов көшесін газбен жабдықтау)"
25
50
68
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Жиренше шешен көшесін газбен жабдықтау)"
48
96
69
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Абай көшесін газбен жабдықтау 43-41)"
7
14
70
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Баянауыл көшесін газбен жабдықтау)"
7
14
71
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Бейбітшілік көшесін газбен жабдықтау 83-91, 95-112, 113)"
225
450
72
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Алпамыс батыр көшесін газбен жабдықтау)"
9
18
73
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Тәуелсіздік көшесін газбен жабдықтау 42)"
13
26
74
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Стахановская көшесін газбен жабдықтау)"
87

174
75
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Гаражная)"
8
16
76
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улицам Шакарим и Ш.Уалиханова)"
17
34
77
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Шахтерская)"
1
2
78
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Бала Бүргем 76)"
17
34
79
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице С.Муханова)"
8
16
80
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Бала Бургем 77)"
7
14
81
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Жулдыз 39а)"
6
12
82
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Сүйндик 25)"
4
8
83
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Б.Момышулы 19а)"
25
50
84
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Гаражная 35/37-42)"
151
302
85
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Таттимбетова)"
22
44
86
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Сатбаева 120)"
1
2
87
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Жамбыла 14а)"
199
398
88
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Тауелсиздик 12)"
329
658
89
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Панфилова 22-1,22-2. )"
73
146
90
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Панфилова 9-1)"
4
8
91
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Куралбаева 142а-143а)"
4
8
92
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Куралбаева 114)"
19
38
93
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Шахтерская 24)"
2
4
94
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Гаражная 16)"
27
54
95
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Тажимбетова 1)"
2
4
96
"Строительство газовых систем среднего давления в городе Кентау Туркестанской области (газоснабжение по улице Сейтметова 39)"
34
68

174
75
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Гаражная көшесін газбен жабдықтау)"
8
16
76
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Шәкәрім және Ш.Уәлиханов көшелерін газбен жабдықтау)"
17
34
77
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Шахтерская көшесін газбен жабдықтау)"
1
2
78
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Бала Бүргем көшесін газбен жабдықтау 76)"
17
34
79
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (С.Мұханов көшесін газбен жабдықтау)"
8
16
80
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Бала Бүргем көшесін газбен жабдықтау 77)"
7
14
81
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Жұлдыз көшесін газбен жабдықтау 39а)"
6
12
82
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Сүйіндік көшесін газбен жабдықтау 25)"
4
8
83
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Б.Момышұлы көшесін газбен жабдықтау 19а)"
25
50
84
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Гаражная көшесін газбен жабдықтау 35/37-42)"
151
302
85
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Тәттімбетов көшесін газбен жабдықтау)"
22
44
86
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Сәтбаев көшесін газбен жабдықтау)"
1
2
87
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Жамбыл көшесін газбен жабдықтау 14а)"
199
398
88
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Тәуелсіздік көшесін газбен жабдықтау 12)"
329
658
89
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Панфилов көшесін газбен жабдықтау 22-1,22-2. )"
73
146
90
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Панфилов көшесін газбен жабдықтау 9-1)"
4
8
91
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Құралбаев көшесін газбен жабдықтау 142а-143а)"
4
8
92
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Құралбаев көшесін газбен жабдықтау 114)"
19
38
93
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Шахтерская көшесін газбен жабдықтау 24)"
2
4
94
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Гаражная көшесін газбен жабдықтау 16)"
27
54
95
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Тажимбетов көшесін газбен жабдықтау 1)"
2
4
96
"Түркістан облысы, Кентау қаласындағы орташа қысымды газ жүйелерінің құрылысы (Сейітметов көшесін газбен жабдықтау 39)"
34
68