Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа на регулярных внутрирайонных маршрутах района Байдибек
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 10 декабря 2024 года № 379
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат района Байдибек ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров по внутрирайонным маршрутам в районе Байдибек по указанному ниже курсу:
1) 180 (сто восемьдесят) тенге на пассажира по маршруту "Шаян-Шакпак-Шаян";
2) 150 (сто пятьдесят) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян-Таскудук-Шаян";
3) 250 (двести пятьдесят) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян-Шалдар-Шаян";
4) 250 (двести пятьдесят) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян-Екпинди-Шаян";
5) 250 (двести пятьдесят) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян-Жулдыз-Шаян";
6) 350 (триста пятьдесят) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян-Саркырама-Шаян";
7) 500 (пятьсот) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян-Туракты-Шаян";
8) 400 (четыреста) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян-Жиенкум-Шаян";
9) 400 (четыреста) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян – Алмалы" Шаян";
10) 400 (четыреста) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян-Теректы-Шаян";
11) 500 (пятьсот) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян-Тайманов-Шаян";
12) 500 (пятьсот) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян- Кайнарбулак-Шаян";
13) 750 (семьсот пятьдесят) тенге на пассажира по маршруту "Шаян - Кенсай – Шаян";
14) (750 (семьсот пятьдесят) тенге на одного пассажира по маршруту "Шаян - Сарыбулак – Шаян".
2. Соблюдать требования статьи 20 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
Б. Кыргызалиев
Согласовано
Председатель маслихата
района Байдибек
И. Туймебаев

Бәйдібек ауданының ауданішілік тұрақты бағыттарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифін белгілеу туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 379 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасындағы "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданындағы ауданішілік бағыттар бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін төмендегі көрсетілген бағамда белгіленсін:
1) "Шаян - Шақпақ - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 180 (бір жүз сексен) теңге;
2) "Шаян - Тасқұдық - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 150 (бір жүз елу) теңге;
3) "Шаян - Шалдар - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 250 (екі жүз елу) теңге;
4) "Шаян - Екпінді - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 250 (екі жүз елу) теңге;
5) "Шаян - Жұлдыз - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 250 (екі жүз елу) теңге;
6) "Шаян - Сарқырама - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 350 (үш жүз елу) теңге;
7) "Шаян - Тұрақты - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 500 (бес жүз) теңге;
8) "Шаян - Жиенқұм - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 400 (төрт жүз) теңге;
9) "Шаян - Алмалы - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 400 (төрт жүз) теңге;
10) "Шаян - Теректі - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 400 (төрт жүз) теңге;
11) "Шаян - Тайманов - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 500 (бес жүз) теңге;
12) "Шаян - Қайнарбұлақ - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 500 (бес жүз) теңге;
13) "Шаян - Кеңсай - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 750 (жеті жүз елу) теңге;
14) "Шаян - Сарыбұлақ - Шаян" бағыты бойынша бір жолаушыға 750 (жеті жүз елу) теңге.
2. "Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының талаптары сақталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін уақытша атқарушы Б. Қырғызалиев
КЕЛІСІЛДІ
Бәйдібек аудандық
мәслихатының төрағасы
И. Түймебаев