О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 22 декабря 2023 года № 11/49 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 23 августа 2024 года № 20/97. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 годов следующих объемах:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы 9 998 437 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 886 321 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 503 тысяч тенге;
Поступления от продажи основного капитала – 8 592 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 082 472 тысяч тенге;
2) затраты – 10 194 131 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 827 637 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 972 938;
погашение бюджетных кредитов – 145 301 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 023 331 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 023 331 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 972 938 тысяч тенге;
погашение займов – 155 651 тысяч тенге;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/49 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 тамыздағы № 20/97 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудан бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылғы мынадай көлемде бекітілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 9 998 437 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 886 321 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 503 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 592 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 082 472 мың теңге;
2) шығындар – 10 194 131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 827 637 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 972 938 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 145 301 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 1 023 331 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 023 331 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 972 938 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 155 651 мың теңге;

1083691
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25859
006
Оказание жилищной помощи
5000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
182070
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2692
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
227935
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
640135
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
73566
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73566
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67243
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1001
021
Капитальные расходы государственного органа
3011
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2311
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2182892
1
Жилищное хозяйство
405554
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
300762
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
294043
005
Снос аварийного и ветхого жилья
6719
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
104792
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2500
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
102292
2
Коммунальное хозяйство
1239662
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1239662
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
611903
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4569
028
Развитие коммунального хозяйства
30000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
593190
3
Благоустройство населенных пунктов

1083691
004
Ауылдықжерлердетұратынденсаулықсақтау, білімберу, әлеуметтікқамтамасызету, мәдениет, спортжәневетеринармамандарынаотынсатыпалуғаҚазақстанРеспубликасыныңзаңнамасынасәйкесәлеуметтіккөмеккөрсету
25859
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
182070
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2692
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
227935
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
640135
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
73566
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73566
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67243
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1001
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3011
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2311
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2182892
1
Тұрғын үй шаруашылығы
405554
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
300762
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
294043
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
6719
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
104792
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2500
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
102292
2
Коммуналдық шаруашылық
1239662
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1239662
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
611903
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4569
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
30000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
593190
3
Елді-мекендерді абаттандыру