О внесении изменений в решение "О бюджете сельских округов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 10/65-VІII
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 6 мая 2024 года № 14/95-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года под №10/65-VIII следующие изменения:
пункты 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казыгуртского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 516 тысяч тенге:
налоговые поступления – 198 034 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 167 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 5 315 тысяч тенге;
2) затраты – 203 735 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -219 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 219 тысяч тенге;
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2024-2026 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 053 тысяч тенге:
налоговые поступления – 75 524 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 19 529 тысяч тенге;
2) затраты – 98 840 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -3 787 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 787 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 3 787 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 787 тысяч тенге;
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 078 тысяч тенге:
налоговые поступления – 88 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Қазығұрт аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10/65-VIIІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 14/95-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10/65-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 203 516 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 198 034 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 167 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 5 315 мың теңге;
2) шығындар – 203 735 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -219 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 219 мың теңге.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 95 053 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 75 524 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 19 529 мың теңге;
2) шығындар – 98 840 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -3 787 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 787 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 787 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 787 мың теңге.
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 92 078 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 88 977 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

Приложения 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Т. Калымбетов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата
от 06 мая 2024 года №14/95-VIII
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата
от 27 декабря 2023 года №10/65-VIII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2024 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы

Аталған шешімнің 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Т.Қалымбетов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
06 мамырдағы №14/95-VIII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27желтоқсандағы №10/65-VІII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер